Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

В КМДА відзвітували про ліквідацію наслідків снігопаду: прес−брифінг

09 Лютий 2021, Марія

В КМДА відзвітували про ліквідацію наслідків снігопаду: прес−брифінг

9 лютого відбувся онлайн прес−брифінг щодо ліквідації наслідків снігопаду в столиці. Про те, як місто справляється зі сніговим полоном, розповіли заступники голови КМДА Олександр Густєлєв і Петро Пантелеєв.

За дві доби у Києві випало близько 30 см опадів. У зв’язку із цим комунальні служби столиці працюють цілодобово. 8 лютого було введене обмеження в’їзду фур до міста, аби спецтехніка змогла ефективно працювати та очищати вулично−дорожню мережу.

Через це близько 3 ночі 9 лютого на одній з трас сталося перенакопичення транспорту – фури стали у три ряди, заблокувавши в’їзд у місто. Поліція регулює рух, запускаючи транспорт порціями і в таких умовах місто працюватиме до кінця тижня. Через негоду рух Києвом буде обмежений.

9 лютого на лінії вийшло 100% громадського транспорту: 520 автобусів, 345 тролейбусів, 266 трамваїв і 1358 маршруток. Також одним із напрямків роботи комунальників є евакуація транспортних засобів, що заважають руху дорожньої техніки. Відтак за добу вже була евакуйована 141 автівка.
Місто прибирають наразі близько 370 одиниць техніки та понад 6,5 тис. людей. З Києва вже вивезено 350 тонн снігу та витрачено 1900 тонн солі та 1800 тонн піску на оброблення вулично−дорожньої мережі.

Рух транспорту через затори у столиці дійсно ускладнений. Це можна побачити на карті Google Maps.

КМДА закликає киян не користуватися особистим транспортом і заздалегідь складати маршрути. Нагадуємо, що слідкувати за роботою спецтехніки столиці можна в режимі реального часу за посиланням.

Читайте також:

Під Києвом загинув 16-річний рибалка