Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

Війна за посаду в одній із київських багатоповерхівок

10 Лютий 2021, Марія

Війна за посаду в одній із київських багатоповерхівок

Голова житлового кооперативу «Арсеналець-16» Софія Денисюк категорично не бажає залишати свою посаду. Відтак у будинку на вулиці Курнатовського у Дніпровському районі Києва розвернулася справжня війна.

Про це повідомила мешканка будинку Наталка Прудка на своїй сторінці у Facebook.

«Це не фільм жахів… це мій будинок, де з газового балончика голова кооперативу “Арсеналець-16” Софія Денисюк розпилила газ відразу в обличчя декільком людям», − йдеться у повідомленні.

За словами мешканців, Софія Денисюк очолює кооператив вже 10 років, при цьому будинок перебуває у жахливому стані. Так на загальних зборах членів кооперативу було обрано нового голову, а коли мешканці будинку прийшли в робочий кабінет Денисюк, аби вручити їй відповідний документ, та напала на людей і розпилила газ їм в обличчя.

«Цього разу вона разом з бухгалтером забарикадувалася в робочому кабінеті, але мешканці прийшли з нарядом поліції і вони з допомогою своїх пристроїв відкрили двері. І коли Софії вручили документ, вона пішла в газову атаку», – розповіла Прудка.

У коментарях під дописом кияни пишуть, що проблема заміни очільників будинків вже загальноукраїнська, бо подібна ситуація є у багатьох житлових кооперативах і ОСББ по усій Україні.

Читайте також:

Під Києвом загинув 16-річний рибалка