Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Прес-брифінг Віталія Кличка

10 Лютий 2021, Марія

Прес-брифінг Віталія Кличка

10 лютого відбувся прес-брифінг мера столиці Віталія Кличка. Очільник Києва розповів мешканцям міста про поточну ситуацію в столиці. 

Так мер Києва повідомив, що ситуація з навчальним процесом у столиці контрольована. На карантин зачинені лише окремі групи та класи деяких закладів. Батькам запропоновано залишати дітей вдома, навчальний процес відбуватиметься у змішаному форматі з можливістю дистанційного навчання. Наразі у столиці виявлено 154 хворих школярів і 79 педагогів, а також зачинені 36 груп у 32 дитсадках.

Боротьба зі стихією в місті продовжується. За даними синоптиків за 2 доби в Києві випало 35 см опадів. Комунальники працюють в посиленому режимі.

Кличко вкотре закликав водіїв користуватися громадським транспортом і не лишати свої автівки на узбіччі. Як повідомив очільник міста, за минулу добу було евакуйовано понад 140 автівок.

Мер нагадав, що з 8 лютого до Києва обмежений в’їзд фур. Це призвело до скупчення великогабаритних авто на в’їздах до міста. Аби вирішити ситуацію, фури запускають до Києва порційно. Такого режиму планують дотримуватися до 11 лютого. Столичні рятувальники облаштували на в’їздах до Києва 8 пунктів обігріву. Понад 30 стаціонарних пунктів наразі працюють у місті.

Як повідомив Кличко, в Києві спостерігаються затримки громадського транспорту. Комунальники роблять все можливе, аби розчистити вулично−дорожню мережу.

Мер столиці також зазначив, що 9 лютого мерами міст та урядом був підписаний Меморандум, що фіксує тарифи на теплопостачання. Відтак тарифи в цьому опалювальному сезоні для киян не збільшаться, а підприємства, що постачають природний газ, отримають компенсацію.

Читайте також:

У Києві сталася поліцейська погоня зі стріляниною