Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

Підсумки пленарного засідання Київради

12 Лютий 2021, Марія

Підсумки пленарного засідання Київради

11 лютого відбулося перше у 2021 році пленарне засідання Київради. У зв’язку з протиепідемічними заходами доступ ЗМІ до КМР був обмеженим, проте кияни могли слідкувати за тим, що відбувається у залі, онлайн. Трансляція велася майже 8 годин.

Депутати поділилися основними підсумками засідання на своїх сторінках у Facebook.

Терентьєв

Голова комісії Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв зазначив, що на засіданні було розглянуто та підтримано низку питань, деякі з яких є унікальними в своєму роді. Так, столиця передасть у подарунок італійській Флоренції бронзову скульптурну композицію імені Тараса Григоровича Шевченка, аби пам’яток видатним діячам культури України у світі стало більше.

Крім того, рішенням Київради у столиці буде створено «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна», який надаватиме інформаційно-консультативну підтримку внутрішньо переміщеним особам із Автономної Республіки Крим.

Терентьєв також повідомив, що Київрада буде звертатись до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою знизити тарифи на житлово-комунальні послуги, адже в умовах фінансової кризи підвищення цін на комуналку є просто недоречним.

Дмитро Білоцерковець

Про проект рішення передачі Гостиного двору в комунальну власність громади міста Києва розповів Дмитро Білоцерковець, співголова фракції “УДАР Віталія Кличка” в Київраді та радник міського голови.

«Київрада звернулась до Кабінету міністрів щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу Гостиного двору в комунальну власність громади міста Києва. Це рішення підтримали всі фракції!», − пише Білоцерковець.

За словами радника Кличка, місто включилось в активну фазу боротьби за порятунок об’єкту, адже неналежне утримання Фондом державного майна України призвело до того, що Гостиний двір фактично руйнується. Для початку реставраційних робіт об’єкт має бути переданий в комунальну власність громади міста Києва.

Також Білоцерковець повідомив про те, що столиця планує цього року виділити 140 млн грн на закупівлю вакцин від COVID-19. Це рішення підтримали 89 депутатів, що зробило Київраду першою міською радою в Україні, яка виділила кошти на закупівлю вакцини.

«Це пріоритетне питання для команди мера столиці», − йдеться в дописі співголови фракції «УДАР».

Нагадаємо, що на засіданні мер столиці Віталій Кличко зняв з порядку денного питання про передачу в оренду Благодійній організації “Фонд пам’яті «Бабин Яр»” земельних ділянок для будівництва Меморіального центру Голокосту.

Читайте також:

Поліцейські викрили збувача вогнепальної зброї