Главная Життя 23 мобільні бригади створили на Київщині для проведення вакцинації від COVID–19

23 мобільні бригади створили на Київщині для проведення вакцинації від COVID–19

by Cветлана

Загалом по областях підготовлено 600 таких груп – українські медики готуються до вакцинації.

У Департаменті охорони здоров‘я Київської облдержадміністрації повідомили про те, чотири таких бригади вже пройшли он-лайн навчання, решта ж 19 бригад відпрацюють “очну” практику в понеділок та вівторок. Щеплення на першому етапі, передусім, робитимуть людям з критичним ризиком інфікування коронавірусом – працівникам “ковідних” госпіталів та лабораторій, медикам, які надають екстрену медичну допомогу.

В Офісі ж Президента запевняють: загалом по Україні 600 мобільних груп відпрацювали весь необхідний механізм вакцинації. Вони сформовані з сімейних лікарів. Зокрема, заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко запевнив: логістика перевезення вакцини в області повністю відпрацьована – починаючи від прибуття літака з препаратами в Україну, закінчуючи вакцинацією першої групи населення. Мобільні бригади виїжджатимуть в лікарні для вакцинування медиків протягом двадцяти днів.

Нагадаю: вакцинація від COVID–19 в Україні має розпочатися після 15 лютого, наразі країна очікує на перші партії вакцин.

related posts

Leave a Comment