Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Центр у Бабиному Яру будуватимуть за російською вказівкою: Карл Волох

15 Лютий 2021, Марія

Центр у Бабиному Яру будуватимуть за російською вказівкою: Карл Волох

Скандальний проект Меморіального центру Голокосту в Бабиному Яру продовжують обговорювати політики та громада. Нещодавно на засіданні земельної комісії Києва була підтримана передача в оренду низки земельних ділянок благодійній організації Фонд пам’яті «Бабин Яр». На засіданні Київради 11 лютого це ж питання було зняте з порядку денного мером столиці Віталієм Кличко.

Проти будівництва Меморіалу виступають ВААД (Асоціація єврейських організацій і громад) та інші причетні організації, адже проект вважають об’єктом пропаганди, який фінансуватиметься російськими олігархами.

Свою думку щодо цієї ситуації висказав Lenta.UA політаналітик, блогер, бізнесмен, активіст Громадського люстраційного комітету Карл Волох.

«Для мене, як і для маси небайдужих людей, нинішній проект, який зараз просувають, неприйнятний. Цей проект робиться на російські олігархічні гроші, він не може бути тут здійснений в принципі…Російський підхід – для нас неприйнятний. Тому я вважаю, що це той дарований кінь, якому не тільки потрібно дивитися в зуби, а його в принципі потрібно відкинути», − розповів Волох.

На думку політаналітика, необхідно слідувати у цьому питанні українській концепції, яка пропонує менше фінансування та довшу реалізацію. За словами Волоха, без ідеологічного нагляду Кремля та певних вказівок російські олігархи не зважилися б на фінансування такого проекту.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ