Temperature icon

+17, сонячно

Затори: 1

dollar

26,52

euro

31,08

btc

$1 112 767,85

Новини

Право на отримання субсидій: уряд захищатиме тих громадян, які втратили роботу і перебувають на обліку в Центрі зайнятості

17 Лютий 2021, Cветлана

Право на отримання субсидій: уряд захищатиме тих громадян, які втратили роботу і перебувають на обліку в Центрі зайнятості

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, який взяв участь у Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка»:

«Ми поставили собі за завдання захистити саме ті домогосподарства, де економічно активні члени сім’ї втратили роботу і тепер перебувають на обліку в Центрі зайнятості. Тому було змінено алгоритм призначення субсидій саме для цих домогосподарств. І якщо в загальному випадку ми беремо для обрахунку і визначення субсидій дані за попередні два квартали, зрозуміло, що ми не можемо застосовувати в для згаданих домогосподарств цей алгоритм, оскільки член домогосподарства вчора втратив роботу, і орієнтуватися на його доходи 6-місячної давності просто не можна. Ці громадяни просто не оплатять комунальні послуги».

Він повідомив:  середній розмір житлової субсидії наразі складає 2200 гривень на домогосподарство. Та зауважив: система отримання пільг та субсидій для оплати житлово-комунальних послуг з 2014 року значно змінилася. Попередня система була досить громіздкою та складною для оформлення.

Зараз 95% коштів на оплату житлово-комунальних послуг субсидіанти отримують готівкою. Близько 7% звернень про оформлення допомоги від держави надходить в електронній формі.

Читайте також:

Водія маршрутки, який відмовився везти хлопця-пільговика, звільнили (ВІДЕО)