Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Результати засідання земкомісії Київради

17 Лютий 2021, Марія

Результати засідання земкомісії Київради

17 лютого відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Депутатами було розглянуто ряд кадастрових справ і питання надання земельних ділянок державним та комунальним підприємствам.

Напередодні у соцмережах кияни обурювалися можливим будівництвом багатоповерхівки біля метро Мінська.

На засіданні голова комісії Михайло Терентьєв зняв це питання з порядку денного. На своїй сторінці у Facebook він також повідомив про створення нових зелених зон у Печерському районі.

Крім того, Олена Медведенко у спільноті в Facebook повідомила, що комісія Київради з питань містобудування та землекористування підтримала проект рішення про викуп земельних ділянок на березі Дніпра у Державного Ощадбанку України для суспільних потреб. У ці зони входять: Зона Здоров‘я, ділянки біля Патріаршого Собору та Сонячної Рів‘єри. Раніше Ощадний Банк повідомив КМДА про намір виставити ділянки на торги − це вже третя спроба продати землі історичного ландшафту.

«Будемо клопотати про подальше внесення проекту на голосування Київради», − зазначає Медведенко.

Григорій Маленко, голова фракції Голос в КМР та заступник голови комісії з питань архітектури, звернувся до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва з вимогою перевірити законність будівельних робіт по проспекту Бажана, 151 (будівництво яхт-клубу на столичних Осокорках). За інформацією депутата, в цьому місці вже побудовані багатоповерхівки та місцеві жителі стурбовані можливою забудовою прибережної зони.

«Важливим фактом, на думку Маленко, є і те, що озеро Сінятін не має виходу по воді в Дніпро — йому перешкоджає міст. Депутат вважає, що з цієї причини доцільність самої ідеї будівництва в даному місці яхт-клубу викликає сумніви»,  − про це повідомляє видання КиевВласть.

Депутати виступали в цілому за раціональне використання земель і деякі питання відправили на додаткове детальне вивчення робочими групами.

Читайте також:

Нова система платних паркувань у Києві: як заплатити дешевше