Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Реабілітація після Covid-19: в Україні працюватиме програма, розрахована на тих, хто перехворів вірусом

19 Лютий 2021, Cветлана

Реабілітація після Covid-19: в Україні працюватиме програма, розрахована на тих, хто перехворів вірусом

В Україні з’явиться програма реабілітації пацієнтів, які перенесли коронавірус. Зараз над її розробкою працює Міністерство охорони здоров’я. Повідомили в прес-службі відомства.

Створенням цього проекту опікується спеціально створена група зі складу медиків та інших профільних управлінь. В Україні діє програма медичних гарантій для лікування хворих коронавірусом, яка передбачає виділення 40 тисяч гривень на одну мобільну бригаду, до складу якої входить 12 осіб. Також програмою передбачено від 9 до 14 тисяч гривень для забезпечення ліками одного пацієнта. Повідомила перший заступник глави МОЗ Ірина Садов’як:

“За дорученням міністра охорони здоров’я в МОЗ створена група, яка займається розробками по реабілітації хворих, які перенесли COVID-19. Підтримка ж пацієнтів наразі здійснюється на рівні первинної ланки і багато в чому залежить від управлінських рішень, які приймаються на місцях”.

Частину невикористаних грошей та засобів, гарантованих державою, можна перенаправити для реабілітації тих, хто переніс коронавірус. Наголосила Ірина Садов’як.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ