Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

На позачерговому засіданні Парламенту народні депутати розглянуть закон про держслужбу

23 Лютий 2021, Cветлана

На позачерговому засіданні Парламенту народні депутати розглянуть закон про держслужбу

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради. Позачергове засідання відбудеться у вівторок, 23 лютого. На ньому народні депутати розглянуть одне питання – законопроект про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби з пропозиціями Президента. Відповідне розпорядження підписав спікер Ради Дмитро Разумков.

Напередодні ж прес-секретар Президента Юлія Мендель заявила: якщо нардепи не ухвалять зміни до закону, що стосуються відновлення конкурсів на посади держслужбовців, зарплати шахтарям і енергетикам будуть заблоковані.

Нагадаю: Президент просить вилучити із закону норми про обмеження повноважень заступників міністра, якщо ці посади є вакантними, аби не затримувати роботу відомств. За нині ж чинними нормами конкурси на посади повинні бути оголошені протягом шести або дев’яти місяців з дня набрання законом чинності. Контракти, укладені на час карантину, будуть діяти до призначення переможців конкурсів.

Закон також передбачає, що одна і та ж кандидатура на посаду члена Кабінету міністрів не може бути подана більше трьох разів протягом року, а також тричі поспіль протягом поточного скликання Верховної Ради.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ