Главная Новини На позачерговому засіданні Парламенту народні депутати розглянуть закон про держслужбу

На позачерговому засіданні Парламенту народні депутати розглянуть закон про держслужбу

by Cветлана

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради. Позачергове засідання відбудеться у вівторок, 23 лютого. На ньому народні депутати розглянуть одне питання – законопроект про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби з пропозиціями Президента. Відповідне розпорядження підписав спікер Ради Дмитро Разумков.

Напередодні ж прес-секретар Президента Юлія Мендель заявила: якщо нардепи не ухвалять зміни до закону, що стосуються відновлення конкурсів на посади держслужбовців, зарплати шахтарям і енергетикам будуть заблоковані.

Нагадаю: Президент просить вилучити із закону норми про обмеження повноважень заступників міністра, якщо ці посади є вакантними, аби не затримувати роботу відомств. За нині ж чинними нормами конкурси на посади повинні бути оголошені протягом шести або дев’яти місяців з дня набрання законом чинності. Контракти, укладені на час карантину, будуть діяти до призначення переможців конкурсів.

Закон також передбачає, що одна і та ж кандидатура на посаду члена Кабінету міністрів не може бути подана більше трьох разів протягом року, а також тричі поспіль протягом поточного скликання Верховної Ради.

related posts

Leave a Comment