Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

Київ у “жовтій” зоні: новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки

24 Лютий 2021, Cветлана

Київ у “жовтій” зоні: новий розподіл на рівні епідемічної небезпеки

З 24 лютого для столиці встановлено жовтий рівень епідемічної небезпеки, який передбачає низку заборон. Про це повідомила прес-служба КМДА. За рішенням уряду від сьогодні Україна повертається до адаптивного карантину. Залежно від епідемічної ситуації на території країни в цілому або ж на території окремої адміністративно-територіальної одиниці встановлюватиметься зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень небезпеки поширення COVID-19.

До червоної карантинної зони потрапили Івано-Франківська і Чернівецька області. До помаранчевої – сім областей, серед яких Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільська.

Жовтий, до якого потрапила столиця та Київщина, є базовим для всієї країни. Він передбачає, що тут можна проводити масові заходи, якщо на одну особу відводять 4 кв. метри площі (раніше – 5). Можна ходити в заклади освіти групами більше 20 осіб. Кафе, бари, ресторани зможуть працювати до 24 години (було – до 23 години).

Зелений буде встановлюватися для всіє держави загалом, коли рівень захворюваності на грип і ГРВІ не менше як 13 областей не перевищуватиме 50% епідпорогу, а коефіцієнт виявлених випадків коронавірусу буде менше 5%.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта