Главная Новини Україна запроваджує санкції стосовно 10 осіб із вищого офіцерського складу за зраду Батьківщині: Олексій Данілов

Україна запроваджує санкції стосовно 10 осіб із вищого офіцерського складу за зраду Батьківщині: Олексій Данілов

by Cветлана

Ці особи зрадили присязі та сприяли окупації Криму і Донбасу 2014 року. Про це за підсумками засідання РНБО повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Серед вказаних посадовців колишні – міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші. Раніше їм були оголошені підозри у державній зраді. Наразі вони перебувають у розшуку, але дотепер до них не були застосовані обмеження економічного характеру.

Також Олексій Данилів повідомив, що через два тижні на засіданні РНБО буде заслухано звіт Офісу генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Міністерства закордонних справ про реалізацію справ щодо державної зради і дезертирства.

Також протягом найближчих двох місяців Кабінет міністрів повинен розробити проєкт закону про подвійне громадянство, який допоможе не допустити громадян інших країн до управління державою.

related posts

Leave a Comment