Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

Відповідальність за “фейкові” повідомлення про замінування та розблокування роботи судів: плани Парламенту на вівторок

02 Березень 2021, Cветлана

Відповідальність за “фейкові” повідомлення про замінування та розблокування роботи судів: плани Парламенту на вівторок

Народні депутати планують проголосувати в другому читанні зміни до Кримінального кодексу та посилити відповідальність за “псевдомінування”. Зокрема, за неправдиві повідомлення про підготовку вибуху, підпалу чи інших дій, які можуть спричинити загибель людей або інші тяжкі наслідки, хочуть передбачити позбавлення волі від 2 до 6 років з конфіскацією майна. Крім того, щоб за неправдиві “мінування” об’єктів критичної інфраструктури, будівель органів влади, лікарень і шкіл, або якщо таке повідомлення призвело до тяжких наслідків або зафіксовано повторно, загрожувало позбавлення волі на термін від 4 до 8 років з конфіскацією.

Також нардепи хочуть внести зміни до Податкового та Митного кодексу з метою встановлення податкових і митних пільг для так званих “інвестнянь”.

Один з головних документів порядку денного – це президентський законопроект про старт судової реформи, який передбачає відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів задля ліквідації катастрофічної дефіциту суддів. Вона не працювала півтора року.

Читайте також:

НАН: темпи зростання захворюваності на ковід залишаються високими