Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

Бесарабка може стати пішохідною

02 Березень 2021, Марія

Бесарабка може стати пішохідною

У вівторок, 2 березня, голова фракції “Голос” Григорий Маленко на своїй сторінці у Facebook поділився новиною про те, що дорогу між Бессарабським ринком та ТРЦ «Арена-Сіті» можна зробити пішохідною.

Ідея звільнити Бесарабку від автомобілів може покращити трафік і допоможе економічному потенціалу в цьому районі. Таке унікальне місце, як Бессарабська площа, має значний потенціал розвитку, що зараз обмежений існуючою організацією дорожнього руху. Наразі дві з трьох смуг на дорозі вулицею постійно зайняті припаркованими автомобілями.

“Дорога між Бессарабським ринком та ТРЦ «Арена-Сіті» це де-факто щось середнє між паркувальним майданчиком, пішохідним переходом та повноцінним автомобільним шляхом. Для пішоходів — це своєрідний квест, як прострибати на протилежну сторону між трьох смуг , дві з яких займають припарковані автомобілі”, – пише Маленко.

Також депутат зазначив, що ця локація щороку посідає перше місце по забрудненню повітря у столиці. Звичайно, що цю проблема спричиняє загружений трафік навколо ринку.

Проте в реалізації проекту вбачають і мінуси для кермувальників.

“Ми розуміємо, що втілення такої ідеї в життя, може створити нові проблеми для автомобілістів. Адже після перекриття Бесарабського проїзду треба буде шукати альтернативу для проїзду. Зараз у планах — обговорення альтернативних транспортних потоків та дозавантаження вулиці Скоропадського”, – йдеться у публікації.

Маленко закликав у коментарях під дописом проголосувати, чи підтримують кияни таку ініціативу по впровадженню пішохідної зони на Бесарабці.

Думки у коментарях розділилися.

Читайте також:

НАН: темпи зростання захворюваності на ковід залишаються високими