Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Телеканал винен: Суд задовольнив позов Кличка

02 Березень 2021, Марія

Телеканал винен: Суд задовольнив позов Кличка

Мер столиці виграв суд за позовом до “Студії 1+1” про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це повідомила прес−служба Віталія Кличка 2 березня.

Сам глава столиці в Telegram-каналі опублікував повідомлення, в якому уточнив, що позов він подав разом зі своїм радником Дмитром Білоцерковцем ще в серпні 2019. Це сталося після виходу в ефір “Студії 1+1” програми “Гроші”, де журналісти оприлюднили неправдиву інформацію про міську владу.

У програмі “Як крадуть у киян, або схеми Кличка на МАФах” від 24 червня 2019 року “Гроші” звинуватили Кличка і Білоцерковця в отриманні “чорних” грошей зі столичних кіосків. За інформацією, заявленою в програмі, власників МАФів зобов’язали платити “наглядачам” від 7 до 30 тисяч гривень щомісяця. МАФи тих підприємців, які відмовлялися платити, зносили.

Суд визнав, що ця інформація є “недостовірною і такою, що паплюжить честь, гідність і ділову репутацію” Кличка і Білоцерковця.

Суд зобов’язав телекомпанію “Студія 1+1” спростувати неправдиву інформацію в ефірі програми “Гроші”, а також видалити програму, в якій була оприлюднена неправдива інформація, з усіх інформаційних ресурсів телекомпанії та соціальних мереж, пов’язаних з нею. Станом на 19:00 2 березня матеріали, пов’язані з цим, були видалені з мережі.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ