Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Комунальні лицарі доріг: хто дбає про автошляхи Києва (ч. 3)

05 Березень 2021, Марія

Комунальні лицарі доріг: хто дбає про автошляхи Києва (ч. 3)

Продовжуємо розповідати мешканцям столиці про найважливіші комунальні організації міста. Однією з головних проблем Києва містяни вважають саме дороги та транспортну мережу міста, тож kiev24.com зібрав у матеріалі ті КП, що відповідають за автошляхи столиці. Ці підприємства підпорядковуються Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Комунальна корпорація “Київавтодор

КК Київавтодор – найвідоміша організація серед київських кермувальників. До складу корпорації входять 20 підприємств, що виконують комплекс робіт з технічного нагляду, утримання та ремонту автомобільних шляхів та шляхово-транспортних споруд на них, мереж зовнішнього освітлення вулиць і площ.
Зокрема, це і 10 районних КП “Шляхово-експлуатаційні управління (ШЕУ) по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них” та КП ШЕУ “Магістраль“.
Вони забезпечують безпечний рух транспорту та пішоходів по закріпленій шляховій мережі. Ведуть технічний нагляд, утримують та ремонтують шляхи, вуличну зливну каналізацію та інші споруди. Надають послуги як для киян, так і для підприємств і організацій на договірній основі.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Киевавтодор-1024x533.jpg

Щоб дізнатися контакти районного КП ШЕУ, перейдіть по посиланню за назвою вашого району:

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальне підприємство “Київавтошляхміст

Це підприємство по ремонту та експлуатації мостів і шляхів. Працівники “Київавтошляхміст” займаються ремонтом бетонних і залізобетонних поверхонь, фарбувальними роботами металевих конструкцій, фасадів, і, власне, монтажем цих конструкцій. Проводять водоструменеве очищення установками високого тиску.

Крім того, “Київавтошляхоміст” виконують арматурні, бетонні, зварювальні, гідроізоляційні та асфальтобетонні роботи.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - автошляхміст-1024x533.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальне підприємство “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд

Дирекція виконує функції служби замовника з нового будівництва, реконструкції та ремонту доріг і автострад, мостів і тунелів, трубопроводів, залізниць і метрополітену. Забезпечує будівництво та введення в експлуатацію шляхово-транспортних споруд, споруд електропостачання та телекомунікацій, житлових і нежитлових будівель та інших споруд.

А от асфальтобетонну суміш та чорний щебінь для будівництва та ремонту регенерує КП “Автодорсервіс. Комунальне підприємство займається регенерацією асфальтобетону після розбирання покриттів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - дирекція-1024x522.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальне підприємство “Центр організації дорожнього руху

Основними напрямами роботи Центру є будівельні, аварійно−відновлювальні ремонтні роботи, що пов’язані з засобами регулювання дорожнього руху (дорожні знаки, металоконструкції для кріплення тощо).
Підприємство розробляє проекти регулювальних знаків, погоджує їхнє розміщення, відповідає за світлофорні об’єкти, дорожні знаки, шлагбауми та інші об’єкти дорожнього сервісу.
Займається розробкою знаків індивідуального проектування та нанесенням інформаційних носіїв на транспортні засоби (логотипи, координати, тощо). Впроваджує пристрої зниження швидкості, тобто, встановлює “лежачих поліцейських”, вдосконалює схеми організації дорожнього руху.
Саме “Центр організації дорожнього руху” забезпечує проектування, впровадження, експлуатацію, модернізацію та адміністрування автоматизованих систем керування дорожнім рухом – камер, що відстежують порушення швидкісного режиму та правил ПДД у столиці.
Крім того, КП відповідає за забезпечення умов для габаритно-вагового контролю транспортних засобів. І якщо раптом вам знадобиться допомога спецтехніки – автопідйомників, вантажного автомобіля, евакуаторів, − такі транспортні послуги також надає Центр.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Центр-1024x522.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальне підприємство “Київтранспарксервіс

Вже з назви зрозуміло, що “Київтранспарксервіс” – підприємство, яке організовує роботу паркувальних майданчиків столиці. КП обладнує та експлуатує майданчики для паркування, проектує та будує підземні й наземні паркінги. Також “Київтранспарксервіс” займається впровадженням і контролем за системами оплати паркування. Підприємство надає послуги з евакуації, перевозить легкові автівки та вантажі.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - транспарк-1024x522.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальне підприємство “Київпастранс

Наземний транспорт, міські тролейбуси, трамваї та фунікулер – перебувають під керуванням КП “Київпастранс”. Організація розробляє маршрути, оптимізує рейси Києвом, контролює витрату пального та працює над розвитком і підвищенням якості транспортних послуг у столиці.

А за столичне метро відповідальне Комунальне підприємство “Київський метрополітен“. Крім перевезення пасажирів, КП займається реконструкцією, модернізацією, капітальним та поточним ремонтом, технічним обслуговуванням та іншим вдосконаленням метрополітену.

Також “Київпастрансу” підпорядковане комунальне підприємство “Навчально-курсовий комбінат“, що впроваджує професійну освітню діяльність і перепідготовку водіїв трамвая, тролейбуса, автобуса, а також проводить навчання з охорони праці.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - пастранс.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

Комунальна служба перевезень

Організація здійснює господарську діяльність, надає послуги юридичним та фізичним особам з реалізації перевезень киян автобусами. Забезпечує роботу єдиної міської системи автоматизованого диспетчерського управління транспортними засобами, які виконують перевезення пасажирів на столичних автобусних маршрутах загального користування.

Також організовує роботи з утримання та ремонту зупинок, дорожніх знаків, паркувальних майданчиків, дорожньої розмітки та інших дорожніх об’єктів. Працює над розвитком і реформуванням транспортної галузі Києва.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - перевезення-1024x522.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - разбивка-1024x39.jpg

У наступному матеріалі розберемося, хто займається тваринами у столиці.

Підготувала Марія Чайка

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ