Temperature icon

+30, мінлива хмарність

Затори: 2

dollar

26,80

euro

31,56

btc

$40 102, 10

Новини

«Укрзалізниця» з 8 березня призупиняє продаж квитків в Закарпатську, Чернівецьку та Житомирську області

08 Березень 2021, Cветлана

«Укрзалізниця» з 8 березня призупиняє продаж квитків в Закарпатську, Чернівецьку та Житомирську області

«Укрзалізниця» з 8 березня і до кінця дії посиленого карантину призупинить продаж квитків в Закарпатську область, а також обмежить висадку і посадку пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 9 березня включно. Повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Аналогічні обмеження з 7 по 12 березня діють в Чернівецькій і Житомирській областях. В «Укрзалізниці» не виключають продовження термінів дії обмежень.

Нагадаю: нові правила адаптивного карантину передбачають припинення посадки пасажирів в регіонах «червоної зони», але транзитні автобуси і поїзди можуть здійснювати висадку людей.

Крім того, на 8-9 березня перевізник призначив п’ять додаткових рейсів, які вивезуть людей з «червоною» зони карантину. В цілому планується вивезти близько трьох тисяч людей. Такі ж спецрейси «УЗ» готова призначити і для Закарпатської області, щоб вивезти звідти більше двох тисяч українців.

Люди, яких планують вивозити спецпотягом, мають на руках квитки, куплені до введення дії обмежень, а дата від’їзду в них припадає на час дії жорсткого карантину.

Читайте також:

НАН: темпи зростання захворюваності на ковід залишаються високими