Главная Новини Зміна кадрів: Дубінський вже не очолює київський обласний осередок “Слуги народу”

Зміна кадрів: Дубінський вже не очолює київський обласний осередок “Слуги народу”

by Cветлана

Київська обласна організація політичної партії “Слуга Народу” на позачерговій конференції у неділю, 14 березня, переобрали свого голову: Олександра Дубінського на цій посаді замінив народний депутат Андрій Мотовиловець. Про це повідомила прес-служба партії.

У повідомленні також вказано: “У зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та не виконання членом партії статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Олександра Дубінського із членів партії”.

Водночас, у телеграм-каналі Dubinsky.pro вказується: Олександр Дубінський 14 березня скликав “екстрену конференцію Ради Київської обласної організації політичної партії “Слуга народу”, де було ухвалено рішення про проведення позачергової конференції Киівської обласної організації, де мають розглянути питання “про довіру голові Киівської обласної організації О.Дубінському” і “про обрання нового складу політичної ради та голови Киівської обласної організації”.

Нагадаю: 1 лютого Дубінського виключили з фракції “Слуга народу”. А 11 січня він потрапив під американські санкції нібито за втручання у вибори.

related posts

Leave a Comment