Главная Афіша На відпочинок без пересадки: “Укрзалізниця” запустить ще 30 маршрутів на літо

На відпочинок без пересадки: “Укрзалізниця” запустить ще 30 маршрутів на літо

by Марія

Представники Української залізної дороги заявили про плани щодо призначення 30 додаткових літніх маршрутів, зокрема і з Києва. Це стане частиною підготовчих робіт до літнього сезону.

“Ми очікуємо збільшення кількості внутрішніх туристів і активно готуємося. Звичайно, карантинні обмеження вносять свої корективи, але ми навчилися оперативно на них реагувати і запевняємо, що суворе дотримання карантинних заходів робить поїзди більш безпечним транспортом для пасажирів”, — заявив в. о. члена правління та директор філії Пасажирська компанія  “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

Три десятки нових маршрутів збираються запустити за популярними курортними напрямками, щоб пасажири з різних регіонів країни могли добиратися на відпочинок без пересадок. УЗ запустить поїзди між Харковом і Дніпром, Кривим Рогом і Одесою, щоб з’єднати міста-мільйонники. В Азовському напрямку курсуватимуть зручний нічний поїзд Київ — Бердянськ, а зі Львова поїздом можна буде дістатися до Новоолексіївки та Бердянська, з Лисичанська, Харкова — до Одеси.

“Великі промислові та культурні центри отримають зручне залізничне сполучення, що стане в нагоді як бізнесу, так і туристам», — зазначив Перцовський.

related posts

Leave a Comment