Главная Життя Кличко: ситуація у Києві критична, а медицина буде на межі колапсу

Кличко: ситуація у Києві критична, а медицина буде на межі колапсу

by Cветлана

Мер Києва Віталій Кличко відповів на ініціативу міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка щодо компенсації збитків закладам культури через запровадження жорсткого карантину. Він наголосив:

“Можу сказати як мер, що ситуація у Києві критична. Якщо ми зараз не зробимо обмежень, то коли люди будуть кликати медиків на допомогу, медицина буде на межі колапсу. Бо лікарні зараз майже всі заповнені, і затягування з введенням карантину може призвести до колапсу медичної системи”.

Нагадаю: столична влада ухвалила рішення про закриття кінотеатрів. музеїв та театрів на період з 20 березня до 9 квітня.

Саме заклади культури дотримують всіх необхідних правил безпеки, запропонованих на період карантину. Такої думки міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Про це він написав у соцмережах:

“Ситуація напружена. Хоч помаранчева зона зберігається, але локдаун для культури та креативних індустрій з 20 березня – однозначно, спірне рішення. Нагадаю, що саме культура та креативний бізнес сумлінно дотримувались і дотримуються вимог санепідемобмежень та зазнали найбільших економічних збитків через пандемію COVID-19”.

Саме тому, на думку міністра, Київ має запропонувати компенсацію за отримані збитки.

related posts

Leave a Comment