Главная Життя Святошинський, Солом’янський та Оболонський – найкращі райони Києва за підсумками лютого

Святошинський, Солом’янський та Оболонський – найкращі райони Києва за підсумками лютого

by Cветлана

За результатами щомісячної оцінки діяльності райдержадміністрацій найвищу кількість балів отримали Святошинський, Солом’янський та Оболонський райони столиці. Середні показники, з 4 до 7 місця відповідно, мають Дарницький, Шевченківський, Печерський та Деснянський райони. Замикають рейтинг районів Подільський, Голосіївський та Дніпровський. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Рейтингування здійснюється за показниками, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
Так, найбільшу кількість балів за якість надання адміністративних послуг у лютому 2021 року отримали Святошинський, Дарницький, Солом’янський ЦНАПи, найменшу – Дніпровський.

За показником, який відображає рівень забезпечення надійної та безпечної експлуатації ліфтового парку в житловому фонді, найкраща ситуація зафіксована у Шевченківському, Святошинському та Печерському районах.

Найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів спостерігалась у Солом’янському, Голосіївському, Деснянському та Оболонському районах Києва. Найнижчий рівень виконання робіт за цим показником – у Шевченківському, Дніпровському та Подільському районах.

related posts

Leave a Comment