Главная Новини Псевдопаркувальники в одному місці: створено корисну мапу для водіїв

Псевдопаркувальники в одному місці: створено корисну мапу для водіїв

by Марія

Громадська організація «Офіс трансформації» створила інтерактивну мапу, де вказані всі нелегальні  та недіючі парковки міста.

Про це на своєму Youtube−каналі повідомив керівник організації Максим Бахматов.

“Експерти «Офісу трансформації» перевірили більшість паркувальних майданчиків, якими управляє КП “Київтранспарксервіс”, і зрозуміли, що вони є неефективним оператором паркувальних майданчиків. Місто закріпило за підприємством 11 тисяч виділених машиномісць для відведених майданчиків для паркування. Тим часом, згідно з інформацією, опублікованою на сайті самого КП, в 2020 році вони здійснювали діяльність на 3245 паркомісцях. Але залишаються ще 7775 місць, які “Київтранспарксервіс” не взяв в операційне управління, де не встановив відповідні знаки і не здійснює контроль за паркуванням. Ми створили інтерактивну мапу, на якій ви можете подивитися масштаб цієї трагедії», — заявив Бахматов.

Також на мапі вказали близько 30 непрацюючих паркоматів, а також локації, де на комунальних майданчиках працюють нелегальні паркувальники. Останні заробляють на тому, що «притримують» місце на парковці для конкретної людини або клієнта певного закладу. За свої послуги з кожної машини вони беруть від 40 до 60 гривень на день.

related posts

Leave a Comment