Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Київського стоматолога підозрюють у замаху на вбивство: прокуратура

23 Березень 2021, Cветлана

Київського стоматолога підозрюють у замаху на вбивство: прокуратура

Київська міська прокуратура повідомила про підозру 33–річному лікарю-стоматологу у вчиненні замаху на вбивство, розбійних нападах, крадіжці і шахрайстві у особливо великих розмірах. Про це повідомила прес-служба відомства:

«З травня 2019 року по вересень 2020 року вказаний громадянин, займаючись стоматологічною практикою, вводив пацієнтів в оману, повідомляючи їм хибну інформацію щодо необхідного обсягу медичного лікування. Таким чином зловмисник заволодів близько 400 тисячами гривень своїх пацієнтів».

Зокрема, стоматолога підозрюють у замаху на вбивство 70-річної громадянки шляхом під’єднання електричних дротів, які заздалегідь мав при собі, до електричного живлення напругою 220 Вт в електричному щитку, що розташований поряд з квартирою проживання потерпілої.

Також у березні 2020 року лікар-стоматолог під приводом необхідності здійснення медичних процедур проник до житла однієї з пацієнток та викрав банківську картку, з якої в подальшому зняв 78 тисяч гривень.

Підозрюваному, уродженцю Чернігівської області, наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також на розгляді судів перебувають ще два кримінальні провадження відносно стоматолога за фактами вчинення інших тяжких злочинів.

Читайте також:

Маршрути тролейбусів змінять через ремонт проспекту Степана Бандери