Главная Життя Онлайн−забіг: у якому форматі відбудеться «Пробіг під каштанами»

Онлайн−забіг: у якому форматі відбудеться «Пробіг під каштанами»

by Марія

Цьогоріч благодійний забіг у Києві відбуватиметься у двох форматах. Цей благодійно−спортивний захід проходитиме 30 травня.

Як повідомляє прес-служба організаторів, учасники зможуть особисто взяти участь у забігу, або

долучитися до нього онлайн з будь-якого іншого місця.

Минулоріч «Пробіг під каштанами» перенесли через пандемію COVID-19, але організатори встигли зібрати кошти у благодійний фонд. Цього року ці внески будуть враховані.

«Ми провели опитування серед представників команд та індивідуальних учасників. На сьогодні понад 90% відповідей на користь offline зустрічі та майже 10% хочуть долучитися online» – повідомила організатор проекту Ірина Кузнєцова.

Аби взяти участь офлайн необхідно з’явитися на Майдан Незалежності о 09:00 ранку. Все відбуватиметься з дотриманням правил карантину.

Онлайн зможуть долучитися всі бажаючі через безкоштовний мобільний додаток Strava (потрібно зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами»). В день заходу, 30.05.2021 до 11:00 ці учасники можуть вийти на прогулянку або пробіжку в будь-якому місці, відкрити додаток, натиснути старт і пробігти 5 кілометрів. Всі учасники будуть відображені в рейтинговій таблиці із зазначенням локації, маршруту та даних по пробіжці.

Організатори нагадують, що учасники пробігу підтримують Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, для якого за час проведення заходу (з 1993 року) зібрано понад 640 000 доларів.

related posts

Leave a Comment