Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

Максим Бахматов: доки громада сама не захоче ладу біля власних домівок, дива не станеться (ВІДЕО)

06 Січень 2021, Богдан

Максим Бахматов: доки громада сама не захоче ладу біля власних домівок, дива не станеться (ВІДЕО)

Максим Бахматов, радник київського міського голови, вдруге виїхав рейдом на порушників паркування в одному із великих житлових кварталів столиці. Що з цього вийшло він зняв відеоблог. Він переконує, що не у всіх проблемах у місті завжди винна влада. І пояснює чому.

“Для того щоб вирішувати проблеми міста непотрібні політичні гасла та різнокольорові прапори. Це тупо про менеджмент та ефективність. Сьогодні продовження рейду проти порушників паркування у Комфорт Тауні.

Нагадаю історію: на початку осені ми почали збирати активістів Офісу Трансформації. Активісти визначили болючі питання, які хвилюють безпосередньо їх, розділились по групах і напрямкам і почали працювати.

Однією з головних проблем, яка вилилась в окремий напрямок стали транспортні проблеми міста. Від заторів, організації дорожнього руху, до проблем порушення правил паркування та доступності міста для пішоходів.Yaroslav Yakovenko підняв дуже важливе питання, з яким стикаються майже всі мешканців Києва.

Порушення правил паркування у ЖК, які створюють фізичні обмеження для доступу на придомову територію спецтехніки.Щоб пересвідчитись у цьому, ми разом зробили проєкт до якого залучили машину ДСНС та пожежного інспектора, які наочно показали нам, що ця проблема не надумана та, разом з нами, викрили всі законодавчі проблеми пов’язані з контролем цього питання та покаранням порушників.

Максим Бахматов, радник київського міського голови

Ми зрозуміли, що з цим дуже багато проблем. Від відсутності повноважень спецтехніки на так званий «таран» тих порушників, що заважають проїзду, до відсутності чітких механізмів контролю та притягнення відповідальності за порушення правил протипожежної безпеки (чого вартує лише той факт, що контроль за виконанням постанови про протипожежну безпеку міністра МВС, міністр залишив за собою.

Тобто якщо у вас в ЖК хтось порушує правила протипожежної безпеки, фактично сам міністр має втрутитись у цю справу)Але Офіс Трансформації це громадська організація, яка, в першу чергу, шукає шляхи розв’язання питань безпосередньо громадянами та за допомогою наявного законодавства й тиску на держоргани, які не відпрацьовують те, що мають.

Тому зараз ви побачите продовження цієї історії. В ній ми зв’язались з поліцією та інспекцією з паркування та провели ще один так званий «Протипожежний Рейд Безпеки». Також на цьому рейді був присутній управитель керуючої компанії Комфорт Тауну. Всі разом ми розробляли стратегію поведінки на наступні пів року, для того аби ситуація у Комфорт Тауні з протипожежною безпекою змінилась. Перші «листи щастя» порушникам з запланованих тисяч таких листів були покладені на «лобовухи» порушників вже у цьому відео. Як ми будемо діяти далі? Дивиться у відео. Який результат це принесе? Побачимо через пів року, у третьому тематичному відео з цього ЖК.

Але висновок який хочеться зробити вже зараз: навіщо ми це робимо? Справа не в конкретному ЖК. Це ЖК було взято, як пілот, лише тому, що Ярослав мешкає безпосередньо в ньому і йому болить безпека власної домівки. І воно реально велике Ми проробляємо кейс, який згодом можна буде імплементувати на всі проблемні точки міста. Ми хочемо показати, що доки громада сама не буде зацікавлена у наведенні ладу біля власних домівок дива не станеться і ніхто за них не розв’яже їх проблеми.

Так в теорії це має робити міфічна влада, проте вона буде щось робити лише у випадку, коли суспільство сформулює відповідний запит, який буде звучати чітко та голосно. Без лишніх емоцій, а з цифрами, аналітикою, експертизою та громадською думкою. Решта питання екзек’юшену. Наразі він страждає, проте, в основному, через те, що попередні етапи не пророблені з необхідною детальністю та прискіпливістю.”

Максим Бахматов — радник Київського міського голови, підприємець, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City

Читайте також:

Авиакомпания WINDROSE расширила географию внутренних перелетов