Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

ЕКОЛОГІЧНЕ ПЕКЛО: Кияни дихають нафтою, влада дозволяє будівництво. СПЕЦРЕПОРТАЖ

26 Жовтня 2021, Олеся

ЕКОЛОГІЧНЕ ПЕКЛО: Кияни дихають нафтою, влада дозволяє будівництво. СПЕЦРЕПОРТАЖ

Жителі Дарницького району Києва змушені ризикувати своїм здоров’ям, мешкаючи неподалік підприємств та колій «Укрзалізниці». Нещодавно державна екологічна інспекція Столичного округу виявив біля Депо «Дарниця» забруднену нафтопродуктами ділянку площею близько 400 кв.м. Як видно зі світлин, наданих учасниками ревізії небезпечне чорне місиво вкрило колії, калюжі бруду стояли тижнями. Такі забруднення є небезпечними для ґрунтів, бо знищують рослинність та  проникаючи вглиб стають перешкодою для підземних вод, у теплу пору випари потрапляють в повітря, яким дихають люди.

ПОЯСНЕННЯ АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»: ПРОБЛЕМ НЕ УНИКНУТИ

На запитання, хто винен у забрудненні довкілля, на підприємстві відповіли – що будуть з’ясовувати, адже у ДЕПО зупиняються як вагони державної компанії, так і приватних компаній. Та додають:

«Основною причиною систематичного забруднення територій нафтопродуктами є технічний стан локомотивів, які мають високий ступінь фізичного зношення. Це призводить до витікання олив у процесі експлуатації локомотивів. Процеси, що негативно впливали на навколишнє природне середовище, зокрема і щодо нафтового забруднення територій, у тому числі залізничних колій, відбувалися останні десятиліття, і їх вирішення потребує значних фінансових ресурсів», зазначили у АТ «Укрзалізниця».

На підприємстві зазначають, що фінансовим планом на 2021 рік на ліквідацію негативних наслідків діяльності залізниці на довкілля кошти передбачені – це 331 млн грн на усі регіони України. І що частина цих коштів призначена на послуги з рекультивації та очищення ґрунтів, забруднених нафтопродуктами та паливно-мастильними матеріалами.  

ШТРАФ Є – ПЛАТНИКІВ НЕМАЄ

Відповідно до документів, які є у розпорядженні журналіста Kiev24, після виявлення забруднення ділянки значних розмірів, було надано «Претензію» та «Акт» до відокремленого підрозділу «Локомотивне депо «Дарниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Українська залізниця» на підставі яких визначено обсяг штрафу за шкоду, завдану довкіллю на понад 10 млн грн.

«На підставі звернення громадянина інспекторами екологічної інспекції столичного округу було здійснено позаплановий захід – перевірку депо, встановлено засмічення земельної ділянки та також відповідно до методики, затвердженої міністерством захисту природних ресурсів розраховано збитки та пред’явлено претензію суб’єкту господарювання. У суб’єкту господарювання на сьогодні є 2 варіанти – добровільна сплата збитків, які були нанесені державі, або в судовому порядку будемо встановлювати факт та стягувати у примусовому порядку ці кошти», – сказав начальник Державної екологічної інспекції Столичного округу Павло Іванов.

Забруднення біля Депо “Дарниця” – Державна екологічна інспекція України

Водночас в АТ УЗ повідомляють, про забруднення – знають, Акт та припис від екологів зареєстровано, водночас, про штраф – вимоги не отримували:

«Станом на 19.10.2021 до департаменту екологічної та техногенної безпеки АТ «Укрзалізниця» не надходила інформація від центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів АТ «Укрзалізниця» щодо нарахування збитків за забруднення земельної ділянки ВП «Локомотивне депо Дарниця» регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

ГРОШІ НА ЕКОЛОГІЮ НЕ ПОТРАПЛЯЮТЬ

Враховуючи, що у порушеннях АТ «Укрзалізниці» на об’єкті, розташованому на території Києва, було виявлено порушення природоохоронного законодавства, проблему розглядали на засіданнях міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку». Там зазначають, що транспортна компанія не направила передбачені в бюджеті кошти на екологію та не квапиться це робити, хоч і рік уже спливає.

«В АТ «Укрзалізниця» ганебний екологічний стан, сотні тисяч земель надто забруднені. Однак правлінням не приймається рішення щодо централізованих закупівель послуг по знешкодженню нафтозабруднених земель, проведенню екологічного аудиту, отримання сертифікації. Хоч ці гроші на 2021 рік у фінансовому плані передбачені. Слід зазначити, що відносно посадових осіб АТ «Укрзалізниця» відкриті численні кримінальні провадження за порушення природоохоронного законодавства. Не є виключенням і посадові особи локомотивного депо «Дарниця», відносно яких розслідується кримінальне провадження у Печерському управлінні поліції», – сказала Ксенія Іванова з міжфракційного об’єднання.  

ВИНЕСТИ ЗАЛІЗНИЦЮ З МІСТА ЧИ НАВЕСТИ ЛАД НА ПІДПРИЄМСТВІ?

Поки екологи сперечаються та вимагають ліквідації забруднень, АТ «Укрзалізниця» намагається отримувати фінансування на оновлення парку вагонів. Зокрема, Відомо, що є концепція у Мінінфраструктури про оновлення впродовж 7-ми років вагонного парку. Це коли з 94 тисячі старих аварійних вагонів, з яких витікає бруд і паливо, замінять 46 тисяч на нові.

«У нас Із 174 тисяч вагонів уз 94 тисячі – з простроченим терміном експлуатації», поскаржився Валерій Ткачев, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця».

Аби жителі Києва не дихали брудом, а небезпечні нафтопродукти, навіть якщо і виливались на землю, то за межами густонаселенного пункту, існує ідея винести підприємства та колії за межі міста.

«Генеральним планом столиці передбачений обхід, щоб залізничні вантажні перевезення відбувалися за межами території Києва. Але навіть проекту немає. Якщо Міністерство інфраструктури ініціює такий проект, реалізує успішно, тоді АТ «Укрзалізниця» буде здійснювати свої вантажні перевезення за межами столиці. А на території Києва не будуть відбуватися вантажні перевезення. Це питання і до КМДА, і до УЗ і до Мінінфраструктури. Мусять бути спільні переговори та вирішення проблемної ситуації,  створення проекту та його успішна реалізація», – каже Ксенія Іванова.

У транспортній компанії таку ідею називають безглуздою та звинувачують столичну владу, що заселила мікрорайони навколо залізничних підприємств.

«Підприємства залізничного транспорту у тій території виникли раніше, ніж була громадська забудова. і ми маємо зворотну ситуацію – коли на окраїні Києва було побудовано залізничне підприємство, навколо нього – почали виникати громадянські забудови – будинки для проживання громадян. Тоді порушувались допустимі норми розміщення. Хто дозволяв так близько будувати біля підприємств? На будь-якому виробництві часом виникають якісь непередбачувані форс- мажорні обставини. Вони розслідуються, і приймаються відповідні заходи», – говорить Валерій Ткачев.

Експерт додає, що у період розпалу пандемії АТ «Укрзалізниця» наростила у порівнянні з 2020 роком перевезення вантажів на понад 8%, працює над розвитком економіки. Відтак – хто не працює, той не шкодить.

У ГЕНПЛАНІ КИЄВА – НОВІ ПРОЕКТИ БІЛЯ КОЛІЙ ЗАЛІЗНИЦІ

Водночас, побудувати нові мости та пустити пасажиропотік через залізницю, уже в іншому – в Солом’янському районі Києва планують відповідно до генерального плану столиці. Місто тріщить по швам, відтак виникла ідея нового шляхопроводу, який продовжить вулицю Суздальську та пролягатиме до вулиці Медової.

«У правобережній частині Києва всі переїзди через залізницю вже вичерпали свій ліміт із пропускної здатності, На кожному переїзді, особливо в ранкові та вечірні години «пік», – постійне утруднення в русі. Від продовження вулиці з передбаченими шістьма смугами руху та будівництва шляхопроводу місто отримає чималі переваги: зменшиться навантаження на проспект Лобановського на 35%, на шляхопровід у районі Караваєвих Дач на 40% та на проспект Перемоги на 18%», – пояснив колишній начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький. (останнього 30 вересня мер Віталій Кличко звільнив з посади – бо просив, щоб генплан столиці швидше винесли на-гора).

Водночас, як вказано у поясненнях до генплану, модель оновленого Києва розробляли у німецькому програмному забезпеченні PTV VISUM, яке побудувало транспортні моделі Києва за прикладом Європи та Азії. Вираховували потік транспорту, пасажирів, кількість мешканців у районі та потреби людей у пересуванні.  

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним