Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Колишнього директора Департаменту соцполітики КМДА підозрюють у недбалості майже на 2 млн гривень

02 Листопада 2021, Cветлана

Колишнього директора Департаменту соцполітики КМДА підозрюють у недбалості майже на 2 млн гривень

Київська міська прокуратура спільно з Нацполіцією повідомили про підозру у службовій недбалості ексдиректору Департаменту соціальної політики Київської міської ради (КМДА). За даними правоохоронців, його недбалість призвела до тяжких наслідків у розмірі 1,9 млн гривень. Ймовірно, йдеться про Юрія Крикунова, який очолював цей департамент під час опалювального сезону 2017-2018 років. Про це стало відомо із повідомлення прес-служби Київської міської прокуратури.

“За час опалювального сезону 2017-2018 років постачальником тепла та гарячої води не використовувалися кошти субсидії, виділені Департаментом соцполітики для відшкодування витрат населення на оплату цих послуг. Зазначене підтверджено висновками ревізії Державної аудиторської служби України”, – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що після завершення опалювального сезону постачальник тепла змінив юридичну адресу та розпочато процедуру банкрутства.

Прокуратура зазначила, що колишній директор Департаменту соцполітики не вжив усіх заходів, спрямованих на стягнення з боржника суми заборгованості у судовому чи позасудовому порядку, у зв’язку з чим унеможливив стягнення 1,9 млн гривень виплаченої субсидії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомляла KV, 12 травня Київська міська прокуратура спільно зі столичним Управлінням стратегічних розслідувань провела обшуки в Департаменті соціальної політики КМДА. Слідчі заходи проходили у рамках розслідування за фактом заволодіння бюджетними коштами при закупівлі медичних виробів у сумі 13,5 млн. гривень.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ