Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

За що «пішли» заступника Кличка – Густєлєва? ЕКСКЛЮЗИВ

09 Листопада 2021, Олеся

За що «пішли» заступника Кличка –  Густєлєва? ЕКСКЛЮЗИВ

Будівництво Подільсько-Воскресенського переходу з правого на лівий берег столиці врешті зарухалося. В темну пору доби видно, як звідти світяться ліхтарі над Дніпром, вочевидь, уже немає розмов про його знесення як аварійного (бо були і такі), більше того – вже двічі оголошували вірогідну дату його фінального відкриття – спочатку до січня 2021 року (чого не сталося), а потім – початок 2022 року. Однак виглядає, що з застеленням «червоної доріжки» щось пішло не так і дата запуску перших автомобілів знову під питанням. Міський голова столиці Віталій Кличко звільнив відповідального за роботи зі зведення мосту заступника голови КМДА, колишнього голову комунальної корпорації «Київавтодор» Олександра Густєлєва. Причина – затягування з будівництвом переходу. Чому «повільно» не потрактували як «надійно» та з чи дійсно міст завадив і далі працювати заступнику мера? Адже перехід і так будують за Кличка уже 5 років, а історія проекту уже натягує на 20-тиріччя?

ВІДКЛАДАТИ БУДІВНИЦТВО ДОРОГО?

На сьогодні вартість зведення Подільсько-Воскресенського переходу сягає понад 20 мільярдів гривень. Від початку будівництва міст подорожчав у рази. Час іде, будівельні матеріали дорожчають, розповідає директор аналітико-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко.

«В Густєлєва були свої досягнення – 110 км відремонтованих доріг. Це фактично його фронт робіт, яким він керував. Але не можна жити весь час на старих досягненнях. Віталій Кличко чітко заявив, що 80 людей, які працюють на 11-ти кілометрах – це неподобство. Будівельникам погода дарує такі теплі сонячні дні, їх треба використовувати на 120%, але на жаль вони не використовуються. Частина робіт була зроблена за часів Черновецького, а 5 років тому міська влада серйозно взялася за цей об’єкт. Я дуже сподіваюся, що міст добудують до кінця 2022 року. Його обіцяли ще до початку цього року. Проте ковід і протести мешканців Русанівських садів об’єктивно внесли свою корекцію», – сказав Сергієнко.

Як видно з відео візиту Віталія Кличко на міст та сюжетів, які знімали тележурналісти, одночасно на мосту працюють значно менше, ніж 80 людей, швидше 10-20. Можливо, дещо більша кількість будівельників офіційно працевлаштовані на об’єкті.  

Про можливе звільнення Густєлєва Кличко заявляв ще у липні 2021 року. Як можна побачити з архівних матеріалів телеканалу «Київ» під час сесії Київради 27 липня мер заявив, що будуть звільнення, якщо до кінця року не відкриють рух мостом з Подолу до Оноре де Бальзака.

«Це принципове для мене питання. Я особисто озвучував ті терміни, які мені озвучували підлеглі. І якщо мостовий перехід не буде вчасно введений в експлуатацію, як обіцяли і автосполучення не буде, будуть зроблені висновки. І та людина, яка взяла на себе відповідальність, буде звільнена», – заявив тоді Кличко.

РЕПУТАЦІЯ ГУСТЄЛЄВА ДАВНО НЕ «БІЛА»

Вигнати з прибуткової роботи Олександра Густєлєва та навіть посадити за ґрати громадські активісти столиці вимагають вже не один рік. Ще коли той був на посаді голови комунальної корпорації «Київавтодор» (На посаду голови КК «Київавтодор» він був призначений у квітні 2015 року) йому закидали розкрадання бюджетних коштів, повідомляли про руйнування мостів та доріг у столиці.

Неабиякого шуму наробили, коли до КК «Київавтодор» у березні 2017 року навідалися з обшуками представники СБУ та повідомили, що спільно з Генеральною прокуратурою викрили посадовців комунальної корпорації «Київавтодор» на розкраданні сотень мільйонів гривень. Зокрема, йшлося про привласнення коштів державного та міського бюджетів, виділених на будівництво, експлуатацію та ремонт автошляхів столиці, реконструкцію транспортних вузлів, ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій. Тоді оперативники спецслужби задокументували, що керівники «Київавтодору» за змовою з комерсантами під час тендерів закуповували матеріали та роботи за значно завищеною ціною. Потім гроші перераховували на фіктивні фірми, переводили у готівку та привласнювались організаторами оборудки. Лише протягом 2016 року зловмисники вивели на рахунки фіктивних структур та привласнили майже 300 мільйонів гривень.

Тоді Густєлєв пішов у контрнаступ і заявив, що СБУ сфабрикувало справу, а обшуки проводились зовсім в інших приміщеннях, які не мають відношення до «Київавтодору».

Про обшуки стало відомо через місяць після того, як на Шулявському мосту стався обвал і чудом не постраждали люди. У лютому 2017 року Густєлєв сам писав заяву на звільнення з посади голови «Київавтодору». Проте коли поклав її на стіл Кличку, той її не підписав та залишив головного шляхівника працювати.

Наприкінці зими та навесні 2017 року громадські діячі з організації «Стоп корупції» неодноразово приходили на акції протесту під приміщення КМДА. погрожували перекривати аварійні дороги та мости, аби привернути увагу до проблеми, вимагали звільнення та покарання Густєлєва. У той же час згадували про його дружину Олену Густєлеву, через яку, як заявляли у «Стоп корупції» проходять всі особові справи суддів України.

Чим тепер займається пані Олена можна частково побачити з її декларації за 2020 рік. Там вона вказала доходи з трьох офіційних робіт та однієї, де вона працювала за сумісництвом. Зокрема, у Комунальній корпорації «Київавтодор», де офіційно заробила 408,7 тис грн. Це майже стільки, як у ККС (464,1 тис грн) Також працюючи у КМДА (611,2 тис грн), та за сумісництвом у Національному транспортному університеті – 28 тис грн.

Як бачимо, родина Густєлєвих гармонічно доповнюють одне одного та мають спільні впливи на розвиток столиці.

ВЕРСІЯ ЕКСПЕРТІВ: ГУСТЄЛЄВА ПРИЗНАЧИЛИ «ЦАПОМ-ВІДБУВАЙЛОМ»?

Одразу після звістки про звільнення Олександра Густєлєва з посади заступника голови КМДА, низка експертів повідомили, що його персону було вигідно призначити мерії відповідальним за зведення мосту. Щоб за потреби було кого оголосити «цапом-відбувайлом»:

«7 років кудись викидали бабки. 7 років. І зараз ось трошки залишилось. Обіцяли торік, що в 2020-му році відкриєте. І в 2021-му. Але де міст? Густєлєв винуватий.  Але Густєлєв став повністю відповідальним за міст приблизно влітку. І тепер є кадрові зміни, пов’язані з цим. Я думаю, що ще влітку в КМДА знали, що до кінця року міст не закінчать і робота не закипить. Думаю, що ще влітку Кличко знав, що звільнить Густєлєва», – заявив громадський діяч Владислав Соболевський.

Серед причин, через які було звільнено Густєлєва, Кличко називав заборгованість перед компаніями-підрядниками. Це при тому, що з міського бюджету гроші на це виділялися. Кажуть, що Олександр Густєлєв був не у надто добрих відносинах з підрядниками, бо не брав участі у їх підборі.  

«Я думаю тут більше політики. Густєлєв потрапив на цей міст, коли контракти були підписані, і підписані сумнівним способом. Яким чином там вибудувано фінансування, яким чином там стоять відносини підрядник-генпідрядник, що за люди стоять за цими генпідрядниками? Він потрапив у ситуацію, коли дуже важко керувати процесом, коли ти не стояв при виборі підрядників, підписанні контрактів – то як ти будеш потім тим керувати?», – розповів Костянтин Богатов, депутат Київради, позапартійний.

Компанії-підрядники перевіряла і Київська прокуратура. Як повідомили у прес-службі структури 5 листопада 2021 року, обшуки відбулися у тіньовому офісі підрядних компаній та офісі ДП «Укрдержбудекспертиза». Запит – замах на розкрадання 3 млрд грн під час будівництва Подільського мосту.

«Слідством встановлено, що між КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Укрбуд» укладено договір щодо виконання проектних та вишукувальних робіт по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро у місті Києві». У подальшому ТОВ «ІБК «Укрбуд» на умовах субпідряду залучило до виконання робіт ТОВ «Міжнародний проектний інститут», яким фактично і здійснювались роботи з розробки проектної документації по об’єкту. Однак, переслідуючи мету привласнення понад 3 млрд гривень бюджетних коштів, з метою підписання відповідних актів, погодження яких є неможливим без затвердженої експертним звітом проектної документації, невстановленими особами підроблено від імені ТОВ «Міжнародний проектний інститут» проектну документацію по об’єкту будівництва та подано для проходження експертизи до ДП «Укрдержбудекспертиза», – зазначають у повідомленні столичної прокуратури. Слідство триває.

Про підрядні компанії, які виграли тендери та працюють над зведенням мостового переходу раніше повідомляли як про такі, що пов’язані з соратником Віталія Кличка Денисом Комарницьким. Зокрема, «Наші гроші» у серпні 2021 року повідомляли, що фірма Комарницького виграла тендер на понад 24 мільйони грн.


«КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд» КМДА 30 липня замовило ТОВ «Форма» науково-технічний супровід будівництва метро від дамби Русанівських садів до майбутньої станції «Райдужна» при будівництві Подільського мосту вартістю 24,33 мільйона гривень. Послуги компанія надаватиме до кінця 2023 року. Мова про дослідження, аналізи та моніторинги задля надійності та довговічності будівельних конструкцій». До аукціону не допустили ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» Мінрегіону, оскільки воно не виправило недоліки протягом доби після ознайомлення з ними. Єдиним допущеним конкурентом було ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна» Укравтодору», – зазначають в повідомленні.


Засновником «Форми» є Олександр Степенко, який також володіє ТОВ «Скайбуд Груп», а раніше володів ТОВ «БК Роял Хауз». Очолює підприємство колишній головний інженер Дарницької дистанції колії «Південно-Західної залізниці» Олег Сахнік.

А вже у жовтні 2021 року за компанію-підрядника «Форму» взявся антимонопольний комітет України. Та оштрафував  ТОВ “Форма”та ТОВ “Еко-буд-трейд” на 182,6 млн грн дві компанії через змову на тендері 2017 року щодо будівництва Подільського моста у Києві. Обидві компанії позбавлені від участі у тендерах на 3 роки.

ЗАШКОДИЛО «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»?

«Велике будівництво», яке «Слуги народу» позиціонують як власне досягнення та реалізацію передвиборчих обіцянок є причиною, через яке Густєлєв «зачастив» з візитами до Офісу Президента. Ходять чутки, що там він зустрічається з Кирилом Тимошенко, Юрієм Голиком та координаторами програми. Звичайно, для Кличка, який позиціонує себе людиною, що всіляко вболіває за здоров’я жителів столиці  у пандемію та критикує парламентську більшість за передачу грошей на дороги замість медустанов, такі товариші не друзі.

Звільнення Густєлєва на фоні великої кількості обшуків, які тривають у Києві (та які  міський голова столиці Віталій Кличко називає політичним тиском на нього та на адміністрацію), є жестом, що в КМДА з корупцією, якщо вона наявна, готові боротися, а винуватців карати. Що про це каже Кличко детальніше можна прочитати у матеріалі Обшуки в КМДА: політична розправа чи боротьба з корупцією. ЕКСКЛЮЗИВ.

Сам же Олександр Густєлєв звільнився спокійно, без гучних заяв. Пішов.

Варто зазначити, що чим ближче до наступних парламентських виборів, тим запуск такого масштабного проекту, як Подільсько-Воскресенський міст з політичної точки зору «коштує» дорожче. Відтак, літо 2022 року, за 2 роки до перегонів – чудовий час для лідера партії «Удар» похвалитися здобутками. Як вже повідомлялося, Віталій Кличко заявляв, що його політсила вже розпочала підготовку до наступних виборів до Верховної Ради України.   

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним