Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

Прес-брифінг мера Києва

19 Лютий 2021, Марія

Прес-брифінг мера Києва

19 лютого відбувся онлайн прес-брифінг Київського міського голови Віталія Кличка щодо поточної ситуації у столиці.

Мер повідомив, що за минулу добу, 18 лютого, кількість хворих на коронавірус в Києві склала 544 інфікованих. Від початку пандемії у місті було виявлено 133 891 випадок захворювання на коронавірус. За минулу добу через вірус померло 7 людей. Усього за період пандемії в Києві було зафіксовано 2564 летальних випадки від COVID-19. Одужали за добу 897 людей. Усього коронавірус подолали 91 037 мешканців столиці. Мер підкреслив, що за направленням лікаря кияни можуть пройти тестування на COVID-19 абсолютно безкоштовно.

Також Кличко звернув увагу містян на те, що країною прокатилася хвиля самогубств. Мер повідомив, що тиск на підлітків може походити з груп у соцмережах і закликав батьків більше уваги приділяти дітям. За можливості перевіряти гаджети та говорити з дитиною про можливі негаразди, цікавитись почуттями підлітків.

Стосовно ліквідації наслідків снігопадів Кличко зазначив, що КП “Київавтодор” вже вивіз із міста 90 тисяч тонн снігу, понад 15 тисяч тонн розтопили. За добу вивезли 12 тисяч тонн снігу, ще 1,5 тисячі тонн був ліквідований снігоплавильними комплексами.

За прогнозами синоптиків сильного підтоплення у Києві не має бути через температурні гойдалки. Вода в річках перебуватиме в межах норми. Департаменту муніципальної безпеки доручено підготувати всі підрозділи реагування на випадок повені. КП “Плесо” має вжити заходів для чищення та пропуску талих вод.

Крім того, мер показав відео з перевіркою роботи комунальників, яку проводив напередодні вночі.

Читайте також:

Під Києвом загинув 16-річний рибалка