Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Працівник “Нової пошти” та охоронець побили клієнта в АТБ

22 Грудень 2020, Богдан

Працівник “Нової пошти” та охоронець побили клієнта в АТБ

Бійка сталася днями на касі одного з київських супермаркетів. Клієнт АТБ у формі “Нової пошти”, а також охоронець супермаркету вчинили розбірки з чоловіком без маски.

Почався конфлікт із того, що молодик без маски нахабно поводився та відмовлявся її вдягати. Повідомили про це місцеві спільноти в телеграмі. Доки охоронець закладу не дійшов до каси, претензії досить агресивному клієнту почав висловлювати працівник “Нової пошти”, який також купляв товар у супермаркеті.

Чоловіка у червоній жилетці обурило те, що покупець увійшов до зали без маски, хоча сам він носив маску під носом. Між ними почалася бійка.

Коли ж до клієнтів підійшов охоронець, який також був у масці під носом, він схопив порушника та досить жорстко кинув його на підлогу. Під час падіння молодик врізався головою о стійку для кошиків.

На цьому конфлікт закінчився. Фактично всі його учасники порушували карантин, оскільки носіння маски під носом фактично дорівнює її відсутності.

Крім того, у прийнятому Верховною Радою законі сказано, що засоби захисту мають обов’язково прикривати ніс людини. Також, згідно з приписами Кабміну, супермаркет мав забезпечити відвідувача маскою, якщо той не мав своєї.

Читайте також:

В Дарниці під під’їздом знайшли тіло