Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

На Подолі хлопця побили за пофарбовані губи

22 Грудень 2020, Богдан

На Подолі хлопця побили за пофарбовані губи

Біля супермаркету “Сільпо” група молодих людей напала на 16-річного хлопця за нафарбовані губи. Його били, штовхали, а згодом залили обличчя сльозогінним газом.

Юнак на ім’я Олександр розповів, що надвечір 17 грудня він зустрівся зі своїми подругами поруч з “Сільпо” на Контрактовій площі. Поки вони стояли біля входу, з магазину вийшли троє п’яних, за словами хлопця, підлітків. Один з них запитав у Олександра: “Мені не здалося, що у тебе нафарбовані губи? Нафарбовані! “

Вони пішли, але один обернувся зі словами:” Тобі щось не подобається? Зараз отримаєш“. Я зайшов з подругами в магазин, але згодом сюди прийшли нападники і мене вдарили в сонячне сплетіння. Прийшовши до тями, я побіг до охоронців, просив, щоб вони вивели цих людей, і викликав поліцію “, – згадує Олександр.

Тим часом охоронці супермаркету вирішили не втручатись у конфлікт, але поліцію все-таки викликали. Поки молодик чекав прибуття патрульних, зловмисники штовхали його, били по губах  і знімали все це на відео.

Зазначається, що до нападників почали долучатись й інші молоді люди із балаклавами на обличчі. Зрештою на виклик хлопця прибули двоє правоохоронців, які вивели Олександра з магазину і попросили вказати, чи впізнає він кого-то з нападників. Після того молодик вказав на трійку юнаків, порушники не заспокоїлись і продовжували цькувати хлопця навіть в присутності поліцейських.

У травмпункті в Олександра, куди він поїхав з мамою після відділку, зафіксували струс мозку, гематоми та садна. Поліція скерувала потерпілого на судово-медичну експертизу.

“Мене побили за те, що я гей. Я хочу, щоб мені допомогли притягнути цих людей до відповідальності, тому що завжди вони уникають покарання, я був би радий навіть притягнути їхніх друзів за співучасть: покарав би двох-трьох – інші б задумалися!” – написав Олександр у своєму Instagram.

Поліція на даний момент ніяк не коментувала цю ситуацію в медійному просторі.

Читайте також:

В Дарниці під під’їздом знайшли тіло