Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Правоохоронці Київщини викрили групу наркозбувачів

30 Вересня 2021, Cветлана

Правоохоронці Київщини викрили групу наркозбувачів

Організував злочинне угруповання наркозбувачів 50-річний мешканець міста Васильків. Разом із чотирма поплічниками чоловік налагодив збут наркотичного засобу «метадон» наркозалежним особам. Викрили злочинне угруповання наркозбувачів працівники слідчого управління поліції Київщини спільно з оперативниками управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ в Київській області із залученням кінологів поліції Київщини за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.

Про час, місце, ціну та спосіб передачі наркотику дилер домовлявся з покупцями по мобільному телефону. Передача наркотику зазвичай відбувалася з «рук у руки». Наркотичний засіб чоловік отримував від своїх рідних братів – 47-ми та 48-річного мешканців міста Жашків, що на Черкащині. Збувати наркотичні засоби організатору допомагали 50-річна мешканка міста Васильків та 37-річна жителька села Калинівка, що на Фастівщині.

За місцями проживання фігурантів поліцейські провели санкціоновані обшуки та вилучили в якості наркотичні засоби «метадон» та «канабісу», електронні ваги, мобільні телефони, планшет, ноутбук, гроші.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ