Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Суд заарештував киянку, яка викинула з вікна трирічного сина

08 Січень 2021, Виктория Квитка

Суд заарештував киянку, яка викинула з вікна трирічного сина

Суд ухвалив рішення заарештувати жінку, яка викинула з вікна свого сина. Про це йдеться на сайті Київської прокуратури.

Спочатку жінка жбурляла з вікна хатні речі, а потім викинула і трирічну дитину з 8 поверху. Хлопчик впав на землю, сильно травмувався, але залишився живим. Зараз малюк почувається добре. Андрійку вдалося уникнути переломів: все обійшлося лише забоєм внутрішніх органів. Сьогодні дитину переводять із реанімації у звичайну палату.

Медики наразі не коментують ситуацію. Відомо лише, що після того як швидка прибула на місце, бригада тривалий час визначала – куди везти дитину.

Сусіди розповіли, що після скоєного жінка намагалася накласти на себе руки. Зазначають, що вона була під дією чи то алкоголю, чи то наркотиків. Після скоєного жінка намагалася накласти на себе руки, розповіли очевидці.

Фото з Facebook Київ Оперативний

“Я бачила, вона періодично з дитиною гуляла. Ніхто не міг подумати, що дитину вона зможе викинути з вікна, це вже білка якась була», – розповіла сусідка.

Інші сусіди розповідають, що чули як жінка останнім часом пиячила та скандалила зі своїм співмешканцем.

Напередодні її затримали правоохоронці, вона у всьому зізналася та їй призначили психологічну експертизу. Наразі вона перебуває у СІЗО. Жінці, яка викинула 3 річну дитину з вікна 8 поверху інкримінують намисне вбивство.

Зараз малюк, який перебуває у лікарні та ще одна дитина затриманої знаходиться під опікою бабусі.

Нагадаємо, що Андрійка викинула з восьмого поверху, розташованого на простекті Ватутіна у Святошинскому районі столиці його рідна матір. Жінці 38 років.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ