Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

«Квітуча українка» — конкурс краси, який популяризує здоров’я

16 Серпня 2021, Богдан

«Квітуча українка» — конкурс краси, який популяризує здоров’я

Благодійний фонд «Квітна» проводить конкурс абсолютно нового формату, який змінює ставлення до краси. Він має назву «Квітуча українка» й популяризує турботу про своє здоров’я, адже красива жінка — це насамперед здорова жінка.

Унікальність конкурсу — це перш за все критерії оцінювання учасниць. Переможницю визначатимуть не за її вроду, а за соціальну позицію, життєві принципи та досягнення, а також харизму.

Учасницею конкурсу може стати кожна жінка віком від 21 року, яка хоче стати обличчям рекламної кампанії та амбасадором «Квітна», аби мотивувати українок до здорового і якісного життя, а також виграти головний приз – автомобіль.

Щоб стати претенденткою на звання «Квітуча українка», жінка має здійснити кілька простих кроків:

– Заповнити анкету, вказавши свої дані;

– Завантажити три студійні фотографії на білому фоні в одязі світлих чи рожевих кольорів. Фото має бути зроблено по пояс, з руками у кадрі.

– Завантажити відео-візитку про себе на відомих локаціях свого міста. Розказати про себе та свою життєву позицію.

Відео-інструкція для учасниць є на сайті конкурсу: https://ikvitna.org/

Визначення переможниці буде здійснюватися шляхом онлайн голосування на сайті конкурсу, а також голосуванням членів журі. Переможницею стане жінка, яка у сумі набере найбільше балів. Тож учасниці мають бути активними і закликати своїх друзів до голосування, яке триватиме до 1 жовтня 2021 року (або до моменту, коли у кожному регіональному центрі буде мінімум по шість учасниць). Урочистий фінал конкурсу планується на листопад 2021 року в Fairmont hotel.

Жінка, яка здобуде перемогу, отримає автомобіль, розміщення кампанії «Квітна» з нею на білбордах у своєму регіональному центрі, а також призи від спонсорів.

Окрім цього будуть обрані ще по три переможниці у кожному регіональному центрі, які також будуть нагороджені крутими призами:

1 місце — ноутбук;

2 місце — мобільний телефон;

3 місце — годинник.

Детальніше читайте за посиланням: https://ikvitna.org/

Читайте також:

Розкрадання 2 млн грн на ремонті столичних шкіл: прокуратура провела обшуки