Temperature icon

+12, хмарно

Затори: 1

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 135 151,87

Новини

Сьогодні останній день голосування за проекти Громадського бюджету 2022 року

15 Вересень 2021, Cветлана

Сьогодні останній день голосування за проекти Громадського бюджету 2022 року

15 вересня – останній день голосування за проєкти Громадського бюджету 2022 року. Про це нагадав на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«15 вересня, у Міжнародний день Демократії, завершується голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Тож сьогодні останній день, коли ви можете долучитися до голосування. Ваш голос може стати вирішальним для того, аби зробити свій двір, район і місто загалом кращими. Саме від вас залежить, які проєкти будуть реалізовані наступного року. На сьогодні вже більше 258 тисяч киян та платників податків у бюджет Києва долучилися до участі у розподілі 200 млн грн бюджету міста на 2022 рік. Активні містяни віддали більше 673 тис голосів за актуальні для себе проєкти», – написав Микола Поворозник.

Він нагадав, що для гармонійного та збалансованого розвитку міста за ініціативи команд проєктів з цього року діє нове правило: можна віддати по одному голосу в кожній із 10-ти тематик.

«До голосування дійшли 969 районних та загальноміських проєктів, розподілених в 10 тематиках. Голосувати за проєкти, які вам до вподоби, можна на сайті ГБ або через застосунок Київ Цифровий. Долучайтеся до участі в житті свого міста!» – закликав Микола Поворозник.

Нагадаємо, громадяни, які не мають смартфонів та комп’ютерів, мають можливість електронно проголосувати за проєкти громадського бюджету в куточках самообслуговування ЦНАП усіх районів Києва. За необхідності адміністратори ЦНАП нададуть зацікавленим особам консультацій щодо користування електронною системою.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах Приватбанку – відеоінструкція.

Читайте також:

3 станції метро змінять свою роботу через футбол