Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

“Укрзалізниця” підписала контракт на добудову Дарницького мосту

05 Жовтня 2021, Cветлана

“Укрзалізниця” підписала контракт на добудову Дарницького мосту

АТ “Укрзалізниця” підписала контракт вартістю 1,15 млрд грн з компанією “Автострада” на проведення будівельних робіт на залізнично-автомобільному мості через Дніпро у місті Києві.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

“Успішна інфраструктурна історія Києва неможлива без подолання проблеми довгобудів. У столиці їх десятки. Починаючи від Подільсько-Воскресенського та Дарницького мостів до численних ЖК, шкіл, лікарень і офісних будівель. Це все — заморожені інвестиції, цінність яких з кожним роком зменшується. Нагадаю, що Велике будівництво у 2020 році розпочалось із боротьби з довгобудами. Лише за 1 рік ми розморозили будівництво на десятках об’єктів по всій країні, частина яких – вже відкрито”, – розповідає міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

“На жаль, Київ, з дуже повільними темпами розвитку транспортної та соціальної інфраструктури, вибивається із загальнонаціональних трендів. Вірю, що завершення Дарницького мосту, Київської обхідної дороги та Kyiv City Express повернуть в столицю масштабні проєкти”, – додав він.

В Мінінфраструктури нагадали, що Дарницький міст понад 10 років знаходиться у недобудованому стані. Йдеться про добудову автомобільних з’їздів на лівому березі Дніпра.

Читайте також:

Мікрорайон Золотих Воріт – на 16 місці британського рейтингу найкращих районів світу