Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Київщина поки – в “помаранчевій” зоні

18 Жовтня 2021, Cветлана

Київщина поки – в  “помаранчевій” зоні

Київщина поки втримується в “помаранчевій” зоні, але ситуація дедалі погіршується, тому обласна влада закликає місцевих мешканців якнайшвидше вакцинуватися від коронавірусу.

Про це повідомили в прес-службі Київської облдержадміністрації.

Навчальні заклади працюватимуть лише за умови 100-відсоткової вакцинації працівників”, – повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов.

Він додав, що обласна влада в постійному режимі працює для захисту мешканців. “Ми розширюємо мережу лікарень для лікування хворих на ковід. На сьогодні це 17 лікарень на 2172 ліжка. Ще минулого тижня таких медзакладів було 13. 2045 ліжок в наших лікарнях підключено до кисню – це 94% від загальної кількості”.

На сьогодні завантаженість ліжок складає понад 58%. Кількість хворих з кожним днем зростає. Аналогічно збільшується і рівень госпіталізації. Все більшій кількості людей із діагнозом COVID-19 потрібна медична допомога.

“Ми, зі свого боку, продовжимо розширювати мережу лікарень та забезпечення їх киснем. Але звертаємося і до вас, шановні мешканці Київщини. Не ризикуйте своїм здоров‘ям – вакцинуйтеся від коронавірусу. Для цього ми забезпечили всі можливості”, – підкреслив заступник голови ОДА.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним