Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Київ знову підвищує ціни на проїзд

23 Жовтня 2021, Cветлана

Київ знову підвищує ціни на проїзд

На скільки здорожчає проїзд у громадському транспорті Києва, наразі ще вираховують. Сума буде вище 8 грн, але менше 20 грн.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

– Собівартість перевезення пасажира у метро, електричному та автомобільному транспорті становить понад 20 грн, у міській електричці – понад 71 грн. Ми повинні врахувати спроможності бюджету, можливості платити за перевезення, і після громадського обговорення перейти до визначення тарифу. Однозначно, це не буде 20 грн, шукатимемо компроміси, – пояснив він.

Микола Поворозник нагадав, що останнє підвищення вартості проїзду в Києві було у липні 2018 року. Але та ж електроенергія, яку враховують під час розрахунку вартості проїзду в метро, на початку року коштувала 1,9 грн, а зараз – 3,6 грн.

Тому потрібно усі ці складові врахувати та вийти з пропозицією про підвищення цін.

Чи змінить щось новий тариф? Якщо новий тариф складе 10-12 грн – це багато чи мало? Для порівняння, так виглядає вартість проїзду в сусідніх країнах:

  • Варшава – 3,4 злотих (22,58 грн, квиток на 20 хвилин на всі види транспорту);
  • Вільнюс: 0,65 євро (19,86 грн, квиток на 30 хвилин);
  • Таллінн: 1,5 євро (45,9 грн, квиток на 1 годину, для жителів міста проїзд безкоштовний);
  • Прага: 30 крон (35,7 грн, квиток на 30 хвилин);
  • Мінськ: 0,75 руб (8 грн) для наземного транспорту і 8,6 грн (0,80 руб) для метро (разовий квиток);
  • Стамбул: 6 лір (16,5 грн, разова поїздка на одному з видів громадського транспорту).

Але на відміну від Києва, в європейських країнах громадським транспортом займаються переважно приватні оператори, які конкурують між собою, пояснює Беспалов. Місто ж купує у них транспортну роботу (машино-кілометри) через конкурс.

Як і в попередні рази, підвищення цін ніяк не поліпшить якість перевезень, переконаний він. Вартість проїзду зростає не заради поліпшення послуг, а через подорожчання собівартості нинішнього якості перевезень.

“Це консерваційні рішення, для того, щоб зберегти нинішню ситуацію в такому ж вигляді. Не варто очікувати поліпшення якості обслуговування”, – вважає Беспалов.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним