Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Чому жителі столичних ОСББ мерзнуть без опалення? ЕКСКЛЮЗИВ

30 Листопада 2021, Олеся

Чому жителі столичних ОСББ мерзнуть без опалення? ЕКСКЛЮЗИВ

Цьогорічний опалювальний сезон – непросте випробування для киян, які створили у своїх будинках ОСББ. Бути разом та отримувати якісні послуги – нажаль не про послугу теплопостачання. В розпал опалювального сезону люди повідомляють – батареї почали грітися на тижні, а то і місяці пізніше, на послугу надходять рахунки у рази вищі за ті, які отримують індивідуальні споживачі, або температура в квартирі залишається прохолодною попри високі тарифи у платіжках.

ТАРИФ, ПОМНОЖЕНИЙ НА ДВА

Змучилися ходити до комунальників жителі будинку на Костянтина Заслонова 13-А. З ними неохоче мають справу як в постачальній компанії, так і в ЖЕД, про співпрацю з яким підписали договір.

«Лише на днях зняли звужувальний пристрій на будинку який взагалі робив батареї холодними! Станом на сьогодні батареї не відповідають фактичній погоді на вулиці», – кажуть мешканці.

Аби обігріти квартири люди вимушені вмикати електричні обігрівачі. Через це – будуть платити як за опалення, так і за світло, яке «нагорить» від додаткових пристроїв.

МІСЯЦЬ БЕЗ ТЕПЛА В КВАРТИРАХ

Влаштовувати акції протесту, а навіть перекривати автошляхи готові жителі двох будинків у Солом’янському районі на проспекті Повітрофлотцький, 74 та 78. Вони вже місяць сидять без тепла.

«Котельня, яка належить ДП «Украерорух» досі не підключило опалення у будинках. У ДП «Украерорух» пояснили, що не підключають опалення, бо не можуть скласти договір з газовими компаніями. До того ж деякі мешканці мають заборгованість. Загалом, сума боргу складає близько 300 тисяч», кажуть жителі Повітрофлотського.

ПЛАТЯТЬ БОРГИ ЗА «ЯКОГОСЬ ДЯДЬКА»

За тарифом втричі вищим за норму, вимушені платити за опалення та теплу воду мешканці житлового кооперативу на вулиці Кавказькій, 7. Впродовж 2-ох тижнів після початку опалювального сезону їм не підключали тепло, бо будинок мав борги перед постачальником. Це при тому, що платити відповідно до тарифу. Зрештою, компанія постачальника виставила такий тариф за гарячу воду, що на квартиру припадає у 3 рази більше спожитого. Щоб не мерзнути в холодну пору мешканці пообіцяли заплатити по 300 грн замість 95-ти грн за один кубометр теплої води. На початок опалювального сезону на кооперативі висів борг на суму 600 тисяч грн.

«У нас заключений колективний договір на послуги теплопостачання з КП «Теплоенерго». Для підприємства ми є юридичною особою. І стосунки вони свої будують з нами, нажаль, як з юридичною особою, а не як з мешканцями, які страждають від того, що тепла і гарячої води в будинках немає», – каже Владислава Михайлова, бухгалтер житлового кооперативу «Будівельник-3».

ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ ПРОБЛЕМУ СВОЄЮ НЕ ВВАЖАЮТЬ

Об’єднує всі ці історії відсутність конструктивного діалогу з постачальниками. У більшості ОСББ та житлових кооперативах, які мають колективні договори з комунальниками,  є люди, які відмовляються платити за надвисокими тарифами. Окрім тих, хто є злісними неплатниками через нехтування культурою, є такі, які відмовляються перераховувати за платіжками, де тариф у рази більший за ті, які встановлені для одиничних споживачів.

«У нас будинок забезпечується теплом за договором, як контрагент. Це не співвласники, а об’єднання співвласників – житловий кооператив. Вони повинні забезпечувати своєчасну оплату. Враховуючи заборгованість будинок не підключався до моменту врегулювання проблеми. Мешканці оплату вносять не на рахунок нашого підприємства, а на рахунок ЖБК. І я не можу знати, який рівень платіжної дисципліни у мешканців, та як вони сплачують ЖБК», – сказав директор СП «Енергосбуд» Костянтин Лопатін.  

У КМДА РЕКЛАМУЮТЬ ПРОГРАМИ МОДЕРНІЗАЦІЇ

Попри складну систему управління будинками, де люди не мають обов’язку та і морального права тиснути на сусідів, коли ті через втрату роботи, проблеми в родині або просто погані людські якості не хочуть платити за комірне, об’єднання закликають до участі у проектах модернізації. Це встановлення цифрових лічильників, новітніх теплопунктів на кожен будинок, індивідуальних мереж, навіть утеплення дому – усе, що дозволяє економити споживання тепла.

Але як покрити мешканцями, перед якими вже виставлено по 1-2 мільйона гривень боргу за послугу, яку не отримували, ще додаткові витрати на техніку та модернізацію? Наприклад, встановлення модернізованого теплопункту коштує близько 200 тисяч грн. У будинку, де до цифри у платіжці вже тепер треба доплатити по 2 тисячі щомісяця до базового тарифу за опалення – це ще додаткова тисяча на модернізацію. Логічно, що в такому ОСББ до ідеї поліпшення техніки припадуть одиниці.

У КМДА аби заохотити об’єднання громадян мають інше рішення – пропонують заплатити частину – третину, або чверть мешканцям, а решту – покрити коштами міського бюджету. Однак і таке рішення – більш дієве для будинків на 2-3 поверхи, які можна зустріти у передмісті столиці та у яких мешкають 8-10 родин, а не 16-ти чи 25-ти поверхівки з величезною кількістю мешканців.

НЕМАЄ ПОСЛУГИ – НЕМАЄ ОПЛАТИ?

Аби індивідуально вирішувати проблеми з теплопостачальними організаціями у жителів ЖК чи ОСББ рішення існує – вони мають відмовитися від усіх попередніх відносин, розірвати колективні договори та підписати індивідуальні – напряму з постачальником. Єдине – такі дії мають здійснюватися за умови згоди усіх мешканців та за відсутності колективних боргів перед постачальником. Коли всі гроші, які справедливі чи не справедливі, впадуть на рахунки постачальника – той буде готовий підписати заяву та розбиратись з кожним індивідуально.

Можливо, у випадку, коли в холодну пору мешканцям доводиться роками сидіти без якісного опалення, сваритися за своєчасне підключення та дивитися басом на боржників-судів, є сенс одного дня заінвестувати 3-4 гривні та вийти з ОСББ, яке не виправдало своєї надії.

«На майбутнє раджу мешканцям, де між споживачами є посередники – ОСББ, ЖБК чи управляючі компанії, цікавитися, як вони розраховуються за послуги та розпоряджаються коштами. Бо це є запорукою своєчасного надання послуг під час опалювального сезону. У мешканців завжди є можливість перейти на безпесореднє обслуговування до нашого підприємства та підписати типові договрпри сплачуючи за кожну квартиру нам як виконавцям. Ми надаємо обсяг теплової енергії на будинок. Ми не можемо досліджувати, як проводиться розподіл. Я не бачу тих споживачів, які знаходяться за ЖБК», – сказав директор СП «Енергосбуд» Костянтин Лопатін.  

СПОЖИВАЧ НЕ Є БОРЖНИКОМ ДО РІШЕННЯ СУДУ

Відповідно до чинного законодавства єдиною процедурою стягнення боргів за опалення є звернення постачальника до суду.

Коли судом буде визначено, що споживач дійсно є боржником, так само в ході судового розгляду має бути визначено, як саме постачальник має «вибивати» борги: це може бути пропозиція реструктуризації, конфіскації майна, відключення. Однак треба зважати, що якщо людина через відсутність роботи або борги роботодавця не може сплатити за комірне – стягувати з нього силовим методом, холодом чи іншим способом тиску борги – не можна. Так само заборонено залишати без необхідного родини за маленькими дітьми, інвалідами, чутливими категоріями населення. У випадку з ОСББ потребами всіх цих категорій населення нехтують, посилаючись, що їх «не бачать».

Індивідуальним споживачам простіше домогтися від постачальника перерахувати вартість послуг, якщо вони надавалися неякісно. Відповідно до даних КМДА, температура повітря в житлових приміщеннях має становити 18°C та 20°С у кутових кімнатах. Виняток можуть складати відхилення протягом 12 годин на добу раз на місяць. Якщо показники нижчі, громадяни мають право на перерахунок сплати за послуги після звернення до свого постачальника опалення для обстеження приміщення.

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу