Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Столичні депутати сьогодні кроять бюджет на наступний рік (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

09 Грудня 2021, Cветлана

Столичні депутати сьогодні кроять бюджет на наступний рік (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

У проекті бюджету на 2022 рік заплановано отримати понад 69 млрд грн доходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, відкриваючи засідання Київради.

«Сьогодні у нас – важливе засідання. Ми маємо розглянути і ухвалити бюджет столиці на наступний рік та проект Програми економічного і соціального розвитку міста на 2021-2023 роки. У проекті кошторису Києва на наступний рік доходів плануємо отримати понад 69 мільярдів гривень. У тому числі субвенції та дотація з Державного бюджету – майже 9 мільярдів. Доходи загального фонду бюджету міста (без урахування трансфертів із Держбюджету) заплановані в сумі майже 56 мільярдів гривень. Це на понад 2,3 мільярда більше планових показників цього року.
Доходи спеціального фонду – понад 4 мільярди гривень. Основні видатки бюджету столиці на 2022-й, як і в попередні роки, складають видатки на соціально-культурну сферу. Їх сукупна частка у структурі загального фонду складе понад 50%», – сказав Віталій Кличко.

У проекті Програми економічного і соціального розвитку на 2021-2023 роки наступного року на фінансування капітальних видатків передбачено понад 13,1 млрд гривень. Із них на капітальні вкладення – більш як 5,8 млрд, на капітальний ремонт – майже 7,3 млрд гривень.

Основними напрямами соціально-економічного розвитку столиці за Програмою є: транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство із фінансуванням майже в 7 мільярдів гривень; житлово-комунальне господарство – майже 3,4 млрд; освіта – більш, як 1,6 млрд гривень; охорона здоров’я – майже 482 млн грн та соціальний захист і соцзабезпечення – 199,5 млн грн.

«Ми повинні ухвалити основний фінансовий документ столиці – збалансований та соціально спрямований. Щоб Київ розвивався і втілював зміни, підтримував сфери, що потребують особливої уваги. І ставав привабливою європейською столицею», – наголосив Віталій Кличко.

Читайте також:

Верховна Рада повертається до роботи