Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Підсумки роботи Віталія Кличка 2021: які сфери розвитку побачили експерти на 2022. СПЕЦПРОЕКТ

20 Грудня 2021, Олеся

Підсумки роботи Віталія Кличка 2021: які сфери розвитку побачили експерти на 2022. СПЕЦПРОЕКТ

Під ялинку міський голова Віталій Кличко відзвітував про те, як пройшов 2021 рік для столиці. Основні тези – про боротьбу з коронавірусом, будівництво доріг, мостів та навчальних закладів, відновлення парків та скверів та побудова велоінфраструктури. Згадав навіть про тварин, яким цьогоріч у зоопарку вилося краще як торік. Що відбулося у столиці за останній рік та як оцінюють підсумки року, що минає, профільні експерти?

КЛЮЧОВЕ У РІЧНОМУ ЗВІТІ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА – 2021

Бюджет

Доходи бюджету  зросли на понад 7 мільярдів гривень. Загальна сума надходжень сягнула майже 65 млрд грн, як в докризовий 2019 рік. Найбільше фінансування отримала сфера освіти – понад 26 мільярдів гривень. 

Вакцинація

Київ став лідером в Україні за рівнем вакцинованого проти коронавірусу населення. Щеплення у Києві зробили понад 3 млн людей. Створено понад 200 центрів та пунктів вакцинації.

Цифровізація платежів

Додатком «Київ цифровий», який об’єднує низку міських сервісів, користуються вже понад 1 мільйон киян. Завантажили понад 500 тисяч транспортних карт та купили 10 мільйонів QR-квитків, заплатили за паркування 154 тисячі разів.

Дороги

Відремонтовано 198 об’єктів дорожньої інфраструктури. Облаштовано майже 200 кілометрів велодоріжок. А за останні кілька років в місті оновили 410 вулиць, мостів та шляхопроводів – загалом понад 1200 км столичних доріг. 

Озеленення та громадський простір

Було проведено ремонт у 80 парків і скверів, а ще 86 зелених зон отримали статус парків і скверів. Відремонтована Пейзажна алея, яка не бачила капремонту майже 40 років. З’явивися новий громадський простір і фонтан на Арсенальній площі, проведено благоустрій території та облаштування світлового фонтану у Наводницькому парку. 

Зоопарк, де мер з рук годував тварин

Віталій Кличко розповів, що кілька років тому столичний зоопарк виключили з Європейської асоціації зоопарків за погані умови утримання тварин, а потім місто домоглося, щоб його включили до асоціації знову. Наприклад, влітку оновили вольєр слона хораса та встановили для нього навіс, реалізували проект «острови лемурів» випустили тварин в озеро на території зоопарку. А ще поставили пам’ятник жирафу. Зоопарк відвідали 660 тисяч людей.  

Плани на 2022 рік

У наступному році Київ планує ухвалити Генеральний план столиці.  Продовжать роботи з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній та льодового палацу на вулиці Шалетт у Дніпровському районі, капітальний ремонт і реабілітаційного центру школи «Ринг». На завершальному етапі капітальні ремонти: стадіону на вулиці Тростянецькій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Атлант» та «Школа спорту».  

«Гарні кадри об’єктів, які були реалізовані в цьому році. Це тільки їх маленька частина. Кожного дня ми робимо, щоб відкривати нові об’єкти, змінювати Київ на краще, змінювати умови життя, показуючи приклад іншим містам. Непросте завдання. Реалізація цих планів, які я презентував минулого року і про які зараз звітуємо, відбувалась в умовах масових постійних обшуків в підрозділах міської влади, дестабілізації роботи комунальних підприємств, звинувачень і спроб дискредитувати владу в столиці, дискредитувати мене особисто. В цій ситуації ми працювали і робили все, що могли, аби місто і надалі розвивалось. І не зважаючи на протистояння та інтриги ми робимо все, щоб місто Київ не зупинилось у розвитку. Тому що Київ – локомотив і серце нашої країни», сказав Віталій Кличко.

ЕКСПЕРТНА ДУМКА:

Озеленення – не для всіх

Олена Олійник, віцепрезидент Національної спілки архітекторів України.

Забудовники прагнуть переробити під себе генплан і женуться тільки за квадратними метрами… Висотні нетрі, мета яких лише відбити гроші. у проєкті нового генплану Києва скоротилася кількість та площа заповідних територій Києва.

Ремонт мостів, доріг, шкіл та дитсадків

Олександр Федоренко, в.о. генерального директора КК «Київавтодор»

У попередні роки ми відбудували вулицю Олени Теліги, Чоколівський бульвар. У цьому році – проспект Степана Бандери – це частина Кільцевої дороги. У наступному році хочемо відремонтувати вулицю Довженка. Ремонт Борщагівського шляхопроводу – вкрай важливе сполучення. Це дублер проспекту Перемоги. І ми підходимо таким чином, щоб в першу чергу ремонтувати дороги магістрального значення за лінійним принципом (ремонт вулиць, які є продовженням одна одної). В наступному році продовжимо проектувати від Оноре де Бальзака до вулиці Закревського, вулицю Милославську. Сподіваюся, у 2023 році здійснимо там капітальний ремонт. Плануємо запроектувати та провести тендер на початок виконання робіт на перехресті Полярно-Богатирської та побудувати дворівневу транспортну розвязку.

Олександр Здольник, заступник директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд»

Будуються обїзні дороги. Київ прямує до того, щоб позбавитися транзитного транспорту. Це на сьогодні найголовніша задача. І тільки таким шляхом ми зможемо зменшити в умовах постійного зростання внутрішнього транспорту по місту завантаженість доріг.

Михайло Чаплига, політичний експерт, правозахисник, блогер

На слайдах, де були дороги – вони в 2018-му році здається були зроблені, в 2019-му. Тому такий кумулятивний звіт. Як мінімум 5 я знайшов за древністю. Так само каже, що «ми звели стільки-то шкіл». А хто його знає, як перевірити – може і їх якісь раніше звели, а десь уже коробка з минулих років стояла, тільки в цьому році здали.

Віталій Селик, голова ГО «Рада з урбаністики Києва»

Щоб утримувати міську інфраструктуру потрібно щороку витрачати до 5% її вартості. Час, коли це треба було вчасно ремонтувати, ми вже втратили. Тепер, відповідно, треба виділяти більше коштів на ремонт.  

Будівництво метро – на гальмах?

Костянтин Салій, експерт із муніципального управління

Щодо метро на Виноградар – немає контролю над цими питаннями. Треба мати персональний склад відповідальних осіб, які день і ніч контролюють ці обєкти. А враження, що підрядник буде сам абсолютно все гарно робити в Україні не справджується. Якщо відбити руки тим, хто витрачає бюджетні кошти не на користь столиці, нам вистачало б і на транспортну галузь і на всі інші.

Олександр Здольник, заступник директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд»

На Подільсько-Воскресенському переході вже побудовано 225 метрів лінії метрополітену (на Троєщину) в двоколійному вимірі. Вже маємо змогу будувати далі насип дорожньої частини.

Ігор Чаленко, голова Центру аналізу та стратегій

Він (Кличко) поклав всю вину на заступника (Густєлєва), який: «Ой, показав неправильні терміни будівництва». Доволі дивна ситуація, що чомусь загалом на інфраструктуру видатки збільшуються в Києві. Однак такі важливі реперні будівництва, як Подільсько-Воскресенський міст, Шулявський шляхопровід так і не приходять до свого логічного завершення. Щороку дохідна частина столичного бюджету роздувається, а будівництво як було на етапі свого виконання, так і не запускається в експлуатацію.

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

На трасі Київ-Одеса загинули водій та троє пасажирів