Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

У КМДА підрахували, що потрібно на заміну всіх маршруток столиці

19 Вересня 2021, Богдан

У КМДА підрахували, що потрібно на заміну всіх маршруток столиці

У Київській мерії підрахували, що для закупівлі та оснащення автобусів на заміну всіх маршруток столиці необхідно 15 мільярдів гривень. Зокрема, на транспорт піде 10 мільярдів, ще 5 мільярдів – на оснащення виробничої бази.

Як розповів заступник голови Київської міської адміністрації Костянтин Усов для того, щоб здійснити заміну всіх маршруток у місті – потрібно як мінімум одна тисяча повнорозмірних автобусів.

Посадовець зазначає, що така сума коштів – непідйомна для міста. І міжнародні фінансові установи не могли б виділити гроші на це.

За його словами, приватним перевізникам для оновлення транспортного складу необхідно 6 мільярдів гривень. Посадовець додав, що вони могли б придбати вживані іноземні автобуси, які б відповідали нормам КМДА.

Нагадаємо, що за сім місяців поточного року в Україні значно зросли ціни на проїзд в громадському транспорті. Про це свідчать дані Державної служби статистики України. Так, за цей період вартість проїзду зросла відразу на 17% – в середньому з 5,5 грн до 6,5 грн.

Також ми писали, що українські перевізники вимагають підвищення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Вони стверджують, що через пандемію коронавірусу і карантину істотно знизився пасажиропотік у всіх видах транспорту, що, відповідно, позначилося на собівартості перевезень.

Читайте також:

Розкрадання 2 млн грн на ремонті столичних шкіл: прокуратура провела обшуки