Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

У Києві потужна злива: столицю затопило, на дорогах транспортний колапс

19 Липень 2021, Марія

У Києві потужна злива: столицю затопило, на дорогах транспортний колапс

Сьогодні Київ затопило через потужну зливу з грозою. Така погода очікується до кінця доби. Фахівці радять щільно закрити вікна у квартирах, а в разі, якщо ви опинилися на вулиці – триматися трохи далі від рекламних щитів, ліній електропередач та дерев. Враховуючи велику кількість блискавок у гідрометцентрі також радять вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени та не підходити до вікон.

Через дощ були закриті дві столичні станції метро: “Берестейська” та “Академмістечко”. Станції були буквально затоплені, вода дісталася до кас. Через потоп громадський наземний транспорт у столиці також курсує без дотримання розкладу руху. Також, судячи з повідомлень користувачів соцмереж, були частково підтоплені переходи на станції “Почайна”.

Вулиці Києва буквально перетворилися на річки. В деяких місцях попливли автомобілі.

У КМДА кажуть, що всього за пів години зливи випало 18 мм опадів, що дорівнює майже тижневій нормі. Над ліквідацією наслідків негоди в столиці зараз працюють 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання “Київавтодору” – загалом понад 300 працівників. До роботи також залучили спеціальну техніку – гідромонітори, мулосмоки та мотопомпи.

Читайте також:

У Києві неподалік телецентру виявили залишки двох людей