Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ

19 Вересня 2021, Богдан

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ

У Голосіївському районі столиці збираються закрити популярний Деміївський ринок, щоб на його місці побудувати торговий центр. Наказ про умови і обмеження на реконструкцію будівель ринку під «багатофункціональний комплекс» підписав в.о. директора Департамент містобудування та архітектури КМДА Олександр Яструбенко, повідомляє видання «Наші гроші».

Підприємці, що працюють на ринку, вважають таке рішення незаконним і планують 2 жовтня провести протести під будівлею КМДА.

Нова забудова запланована на трьох комунальних ділянках загальною площею 1,17 га, які ТОВ «Манхеттен Інвест» отримало в оренду 1 березня 2018 року на підставі рішення Київради. Висота будівель після реконструкції становитиме не менше 85,6 м – це приблизно 30 поверхів. Остаточна висота буде визначена проектною документацією.

Ділянки, на яких передбачається будівництво, потрапляють в межі історичного центру столиці, відповідно компанія при розробці проекту повинна отримати висновок від уповноважених органів охорони культурної спадщини. Також частина ділянки потрапляє в охоронну зону повітряних ліній електропередачі.

Читайте також:

На території дитсадка на Київщині вибухнув газ