Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Генплан Києва винесуть на публічне обговорення

04 Жовтня 2021, Богдан

Генплан Києва винесуть на публічне обговорення

Генеральний план Києва буде винесений на громадські слухання до кінця року.

Про це заявив заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) Петро Оленич, повідомляє пресслужба Київради.

«Генеральний план – це основа міста та базовий показник, від якого ми повинні відштовхуватись. Він вкаже вектор розвитку Києва. Наприкінці року ми плануємо винести документ на громадські слухання. Кияни зможуть офіційно подати свої пропозиції, щодо кожної буде надана відповідь. Для цього спеціалісти вже працюють над доопрацюванням всіх документів відповідно до законодавчих і будівельних норм», – розповів Оленич.

Він також акцентував увагу на важливості врахування думки громади. Як приклад заступник голови КМДА навів голосування за проєкти Громадського бюджету. Цього року прямий інструмент електронної демократії з’явився у міському застосунку «Київ Цифровий»: завдяки ньому люди можуть брати участь у розподілі міських коштів.

Оленич підкреслив, що в генплан входить і комплексна схема транспорту, яку міська влада зараз доопрацьовує спільно зі Світовим банком.

Як повідомлялося, Київський міський голова Віталій Кличко звільнив керівника КО «Інститут Генплану м. Києва» Сергія Броневицького через затягування подачі проєкту генплану на обговорення громадськості та розгляд Київрадою.

Читайте також:

Мікрорайон Золотих Воріт – на 16 місці британського рейтингу найкращих районів світу