Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Розтрата коштів і фальсифікації: в КМДА знову обшуки

12 Жовтня 2021, Богдан

Розтрата коштів і фальсифікації: в КМДА знову обшуки

Голосіївська окружна прокуратура Києва і Нацполіція проводять обшуки в департаменті молоді та спорту Київської міськдержадміністрації у справі про розтрату бюджетних коштів на ремонт стадіону і спортмайданчиків.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як сказано в повідомленні, розслідування встановило, що чиновники комунального підприємства “Спортивний комплекс”, підзвітного департаменту, безпідставно перерахували бюджетні кошти підрядникам за капітальний ремонт стадіону з легкоатлетичними доріжками і спортивних майданчиків.

Роботи, як зазначають у прокуратурі, було виконано не в повному обсязі і за завищеними цінами.

Збитки територіальній громаді склали понад 700 000 грн.

Під час обшуку вилучили документацію про тендери та фінансово-господарські відносини між КП і приватним підприємством.

Двом інженерам технічного нагляду вручили підозри за статтею про розтрату коштів в особливо великих розмірах або організованою групою. Вона передбачає позбавлення волі від семи до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Також йдеться про службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Стаття передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 4250 до 12 750 грн.

Читайте також:

Хочете тепла – відішліть ревізорів: “Київтеплоенерго” просить закруглятися з перевірками