Главная Життя Борис Бриль: обмеження спілкування між регіонами – головний метод протидії коронавірусу (відео)

Борис Бриль: обмеження спілкування між регіонами – головний метод протидії коронавірусу (відео)

by Cветлана

Запровадження локдауну задля скорочення контактів – один з головних методів боротьби з коронавірусом, який давно виправдав себе у всьому світі. Вважає авторитетний лікар з Ізраїлю Борис Бриль. На його думку, саме це допоможе врятувати якомога більше життів:

Скорочення контактів можна провести за допомогою локдауну. Другий етап – вакцинація, але доки вона не проведена, єдиним основним методом уникнення вірусу, коли є велика кількість людей, які переносять хвороби, – хтось симптоматично, а хтось – ні, єдиним виходом, як показали всі дослідження, – є скорочення контактів. Якщо хтось буде приходить з іншого двору чи міста, буде так само заражать людей. Обмеження спілкування між регіонами виправдане – це головний метод для скорочення швидкості передачі вірусу, скорочення контактів, що рятує якомога більше життів.

Борис Бриль розповів, що пандемію в Ізраїлі ліквідували саме завдяки обмеженням у пересуванні та контактах  в межах одного кілометра з жорсткими штрафами та блокпостами. Якщо говорити про скорочення передавання вірусу, потрібне скорочення і контактів. А скорочення контактів – це лише за допомогою локдауну. “Це якщо ми говоримо про доказову медицину, а не про розмови на кухні або на вулиці” – наголосив Борис Бриль.

related posts

Leave a Comment