Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

У мерії Києва відкрився перший інформаційний центр для туристів

21 Грудень 2020, Богдан

У мерії Києва відкрився перший інформаційний центр для туристів

У будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА) з’явився перший Туристично-інформаційний центр, повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда.

“Такі центри в меріях – звична практика для європейських міст. Кожен охочий може сюди прийти та дізнатися необхідну інформацію про туристичні об’єкти Києва, а також про актуальні та цікаві екскурсії”, – зазначила Хонда.

За її словами, незважаючи на карантин через коронавірус, Київ залишається популярним туристичним містом. Так, за дев’ять місяців столицю відвідало майже 380 тисяч іноземців, а також 1,5 млн внутрішніх туристів. Крім того, загальний туристичний збір становив 34 млн грн.

Зазначено, що Київ розраховує на збільшення кількості гостей перед новорічними святами, що й викликало рішення відкрити центр у цей період.

Серед основних функцій центру: надання безкоштовної довідкової інформації жителям та гостям столиці про Київ (історія, культура, об’єкти, готелі, події, транспорт тощо); розповсюдження рекламно-інформаційної продукції про туристичний потенціал Києва; надання інформації щодо авіа/залізничних сполучень; надання інформації про культурні та розважальні заходи в місті.

Читайте також:

Післязавтра Україна переходить в “жовту зону”. А що Київ? (ВІДЕО)