Temperature icon

+26, сонячно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Світ перебуває на межі третьої хвилі коронавірусу, – ВООЗ

15 Липень 2021, Марія

Світ перебуває на межі третьої хвилі коронавірусу, – ВООЗ

Очільник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що світ знаходиться на початковому етапі третьої хвилі пандемії коронавірусу.

Про це передає УНІАН.

“У міру того, як в Європі і Північній Америці зростали показники вакцинації, ми спостерігали стійке зниження числа інфікувань і смертності. На жаль, зараз ці тенденції змінилися, і ми знаходимося на ранніх стадіях третьої хвилі”, – сказав він у вітальному слові учасникам засідання Комітету ВООЗ з надзвичайної ситуації.

За словами глави ВООЗ, вже місяць майже в усьому світі зростає кількість випадків захворювання коронавірусом. Після 10 тижнів зниження смертність знову зростає, а вірус продовжує мутувати.

“В даний час варіант Delta поширений більш ніж в 111 країнах, і ми очікуємо, що незабаром він стане домінуючим штамом у всьому світі, якщо вже не став”, – сказав Гебрейесус.

За його словами, ВООЗ продовжує спостерігати шокуючу нерівність у глобальному розподілі вакцин. Багато країн досі не отримали жодної вакцини, а більшість не отримала достатньої кількості доз.

Читайте також:

Франція дозволила в’їзд українцям