Temperature icon

+5, ясно

Затори: 2

dollar

26,25

euro

30,50

btc

$1 637 501,60

Новини

Під Києвом після вакцинації помер хлопець

19 Вересня 2021, Богдан

Під Києвом після вакцинації помер хлопець

У Київській області у молодого хлопця через кілька годин після вакцинації зупинилося серце. Ця інформація повідомляється на офіційній сторінці Українського гуманітарного інституту, де навчався хлопець.

19-річний студент філологічного факультету Володимир Сало 13 вересня о 14:30 зробив щеплення проти Covid-19. До вечора хлопець почував себе добре, він пообідав в студентській їдальні і відвідав кафе.

Увечері у Володимира піднялася температура, і почалися судоми. Через двадцять хвилин студент перестав дихати. Його намагалися реанімувати працівники інституту до приїзду “швидкої”. Після чого медики ще годину боролися за життя Володимира, проте йому допомогти вже не вдалося.

На сторінці інституту пишуть, що офіційною причиною смерті стала серцево-легенева недостатність, набряк легенів і гостра коронарна недостатність.

Володимир Сало народився 13 березня 2002 року в селі Добросин Львівської області. Він був молодшим сином у багатодітній сім’ї (всього 5 дітей). У 2019 хлопець поступив в Український гуманітарний інститут на спеціальність “Філологія”.

Читайте також:

На Київщині дефіцит “ковідних” ліжок